امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135839
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حیدری خلیلی در این بازدید و در گپ و گفت صمیمی با کارکنان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بنیاد گفت: با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حیدری خلیلی در این بازدید و در گپ و گفت صمیمی با کارکنان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بنیاد گفت: با توجه به اینکه سرمایه اصلی این بنیاد نیروی انسانی آن است، درخصوص ارتقای کیفی نیروی انسانی اهتمام ویژه خواهیم داشت.

سرپرست بنیاد سینمایی فارابی در ا دامه با اشاره به شایعه های اخیر در خصوص بنیاد و نگرانی کارکنان تصریح کرد: به دنبال احیای  واقعی و کارآمدی و پویایی بنیاد هستیم و در این راه از همفکری و همکاری صاحب نظران، فعالان، صنوف سینمایی و همکاران بنیاد استفاده خواهیم کرد.

وی در بخش اول بازدید خود از معاونت فرهنگی، معاونت مالی و اداری،واحدروابط عمومی ، واحد انتشارات و بخش ویدئو در ساختمان مرکزی بنیاد دیدن بعمل آورده و  از نزدیک در جریان عملکرد هریک از این واحدها قرار گرفت.

سرپرست بنیاد در ادامه ضمن بازدید از معاونت پشتیبانی تولید و بازرگانی و ماهنامه فیلم نگار واقع در ساختمان شماره 2(تولید) به بررسی امکانات و پتانسیل های موجود این بخش پرداخت و در پایان نیز رهنمودهای لازم را در خصوص نحوه ارایه خدمات بهتر و بالا بردن ظرفیت های موجود با توجه به رسالت های بنیاد بیان نمودند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها