امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135840
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی با موضوع «سینمای اجتماعی و نقد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی با موضوع «سینمای اجتماعی و نقد مصلحانه جامعه& raquo; با حضور امیر قادری منتقد سینما و سردبیر سایت کافه‌سینما، محسن دریالعل منتقد سینما و سردبیر و مدیرمسئول سایت متن زندگی و دانش اقباشاوی، کارگردان سینما، در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

بنابر این گزارش، مرکز مستند سوره حوزه هنری سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی را به منظور بحث درباره مسایل روز سینمای مستند و داستانی با حضور نمایندگان طیف‌های مختلف فکری برگزار می‌کند.

تاکنون چهار جلسه از این سلسله نشست‌ها با محوریت بررسی و آسیب‌شناسی سینمای اجتماعی ایران برگزار شده است و در آخرین جلسه نیز که با موضوع «سینمای اجتماعی و مسئله‌ی تهران‌زدگی» برگزارشد همایون اسعدیان و احسان عبدی‌پور از کارگردانان سینما و همچنین سیدمحمد حسینی کارشناس سینما و سردبیر ماهنامه «سینمارسانه» به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

در همین رابطه، در پنجمین جلسه از این سلسله نشست‌ها امیر قادری و محسن دریالعل از منتقدان سینما به همراه دانش اقباشاوی، کارگردان سینما، پیرامون وضعیت سینمای اجتماعی در ایران و سینمای اجتماعی مطلوب به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

این نشست روز دوشنبه 8 دی‌ماه از ساعت 15 تا 17 در سالن اوستا در محل حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه برگزار خواهد شد و در این نشست‌ها ورود برای عموم مخاطبان آزاد خواهد بود.

انتهای پیام/س

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها