امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135841
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،اهل فن می گویند این فیلم رکورد فروش بهترین محصول کل تاریخ سینمای هند را خواهد شکست.رکورددار قبلی جدول گیشه نمایش تاریخ ...

به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،اهل فن می گویند این فیلم رکورد فروش بهترین محصول کل تاریخ سینمای هند را خواهد شکست.رکورددار قبلی جدول گیشه نمایش تاریخ سینمای این کشور آسیایی را هم فیلم دیگری از عامر خان به نام « دوم3» دارد.

«دوم 3» که در آخرین روزهای سال 2013 به روی پرده سینماهای هند رفت،درکل به یک فروش 284 کروری دست پیدا کرد.

تحلیل گران اقتصادی سینما می گویند «پی کی» موفق به یک فروش کلی 290 کروری خواهد شد.این در حالی است که اهل فن این پرسش را مطرح می کنند که این فیلم می تواند به فروش سرسام آور و غیرقابل دسترس 300 کروری هم دست پیدا کند یا خیر.

تا به حال،شش فیلم هندی توانسته اند فروشی بالای 200 کرور را در جدول گیشه نمایش سینماهای هند تجربه کنند.به جز «دوم 3»،فیلم های «کریش 3» با بازی هریتیک روشن،«هیجان»(سلمان خان)،«قطار چنای اکسپرس»(شاهرخ خان)،«3 احمق»(عامر خان) و«سال نو مبارک»(شاهرخ خان) به این رقم بالای فروش دست پیدا کرده اند.

«پی کی» یک کمدی انتقادی اجتماعی با حال و هوای علمی تخیلی است.عامر خان در قصه فیلم،یک موجود فضایی است که راهی کره زمین شده و در ایالت راجستان هند با مسائل و مشکلاتی روبرو می شود.

هر 100 کرور هند،حدودا معادل 18 میلیون دلارآمریکا است.به این ترتیب فروش 200 کروری «پی کی»،حدود 36 میلیون دلارمی شود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها