امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135849
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در سال 88 انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار شد و بیش از 80 درصد مردم با ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در سال 88 انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار شد و بیش از 80 درصد مردم با سلایق گوناگون در آن شرکت کردند و انتخاباتی که می رفت تا به آبروی نظام اسلامی تبدیل شود، توسط عده ای فریب خورده به فتنه ای عظیم تبدیل شد که بنیان های اصلی انقلاب اسلامی را نشانه رفته بود.
این فتنه گسترده که برنامه ریزی برای آن از سالها پیش شروع شده بود و دشمنان تنها منتظر بهانه ای برای اجرای نقشه خویش بودند، زمینه فشارهای بین المللی و تحریم های خارجی بر ایران را هم به وجود آورد و هرچند استکبار جهانی به واسطه رهبری های هوشمندانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نتوانست به اهداف خود دست یابد، اما کام ملت ایران به جای آنکه به دلیل این حضور حماسی شیرین شود را تلخ کرد.

 
طی 9 ماه از خرداد تا دی ماه سال 88، جنجال ها و آشوب های پراکنده زیادی توسط اراذل و اوباش و به نام جوانان و دانشجویان ترتیب داده می شد که البته دست پنهان دشمنان در همه آنها قابل مشاهده بود؛ مستند «یزدان تفنگ ندارد» جستجو و کنکاشی است به روایت سید طه رضا نیر هدی دانشجوی المپیادی دانشگاه شریف در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یکسال پس از انتخابات 88 و همچنین موضوعات دیگری همچون ماجرای قتل ندا آقاسلطان، بمب گذاری در مسجد جامع زاهدان و ... هم در آن مورد بررسی قرار می گیرد.
همچنین «عدالت رسانه ای» از محورهای اصلی این مستند است، موضوعی که رسانه های غربی با نادیده گرفتن آن فقط آنچه به سود خودشان است، روی آنتن می برند.
مصاحبه با دکتر حسن عباسی، وحید جلیلی و خانواده شهید گلدوی از دیگر بخش های این مستند محسوب می شود.
محمد حسن مددی تهیه کننده و حسین شمقدری کارگردان مستند یزدان تفنگ ندارد هستند.
این مستند قرار است ساعت 18 روز یکشنبه هفتم دی ماه و تکرار آن روز بعد ساعت 14 از شبکه افق سیما به روی آنتن برود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها