امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13585
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، «آنتونیس ساماراس»  نخست‌وزیر یونان از جانب حزب خود خواستار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، «آنتونیس ساماراس»  نخست‌وزیر یونان از جانب حزب خود خواستار بازگشایی شبکه تلویزیون ملی این کشور شد. بستن تلویزیون ملی یونان باعث شکاف در میان احزاب ائتلاف حاکم شده و آنها را به موافقان و مخالفان این اقدام تبدیل کرده است.

ساماراس گفت که این رسانه به زودی باز می‌شود، البته با کاهش قابل توجه شمار کارکنان آن. وی در بیانیه‌ای مکتوب اعلام کرد: «کمیته‌ای موقت می‌تواند برای به کارگیری کارکنان منصوب شود که به این ترتیب (پخش) برنامه‌های این شبکه خبری به سرعت از سرگرفته خواهد شد.»

کارگران یونان، پنجشنبه گذشته در اعتراض به تصمیم ناگهانی دولت این کشور برای متوقف کردن فعالیت‌های رادیو و تلویزیون دولتی این کشور، در مرکز «آتن» تظاهرات برپا کردند.

تعطیلی ناگهانی شبکه «ای آر تی» نگرانی بسیار زیادی را در میان یونانی‌ها و دیگر کارکنان بخش‌های دولتی این کشور به وجود آورده که جزء دیگر اهداف دولت یونان برای تعطیل شدن قرار گیرند.

سیاستمداران یونانی برای مدتی طولانی می‌خواستند تا فرصت‌های شغلی را تعدیل کنند. اما پارلمان سرانجام، اصلاحات گسترده و کاهش 15 هزار فرصت شغلی را تا سال 2014 تصویب کرد.

انتهای‌ پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار