امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135850
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم فعلا نامی ندارد و قبل از این قرار بود توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شود. طرح اصلی فیلم نامه را مت کارمان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم فعلا نامی ندارد و قبل از این قرار بود توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شود. طرح اصلی فیلم نامه را مت کارمان نوشته و خود او قرار است کار نگارش فیلم نامه غیر اقتباسی آن را انجام دهد.

خط اصلی قصه فیلمنامه درباره یک سرقت بزرگ بانک است که وارد مسیر اشتباهی می شود. به بهانه نمایش این سرقت بانک،فیلم نامه به بررسی مشکلات اقتصادی مردم آمریکا و کاراکترهای اصلی قصه می‌پردازد.

سازندگان فیلم می‌گویند حال و هوای آن تا حد زیادی شبیه درام های تحسین شده «بعد ازظهر نحس» و«گرما» (هر دو با بازی آل پاچینو) است.

کمپانی فوکس قرن بیستم که دو قسمت اول و دوم «سیاره میمون ها» را به کارگردانی مت ریوز تهیه کرده،تهیه کننده فیلم تازه بدون نام اوست. مسئولان این کمپانی می‌گویند کار تولید این درام اجتماعی بدون نام،پس از ساخت قسمت سوم «سیاره میمون ها» آغاز خواهد شد.

این در حالی است که هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری سومین قسمت این مجموعه فیلم تعیین نشده است. از آن جا که این فیلم برای اواخر ژولای سال 2016 آماده نمایش می‌شود،کلید فیلمبرداری آن باید برای بهار سال 2015 زده شود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها