امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135858
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
جواد تاجیک مسئول قرارگاه نور سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به تاثیر ایجاد «روایت ...

جواد تاجیک مسئول قرارگاه نور سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به تاثیر ایجاد «روایت میدانی فتنه& raquo; اشاره کرد و گفت: راه اندازی «روایت میدانی فتنه» اهمیتش کمتر از راهیان نور نیست و زمینه آن نیز فراهم است. هر جایی هم که اقدامی انجام شد و صدای دشمن در آمد، معلوم است که کار ما درست بوده است.

*«روایت میدانی فتنه» کم اهمیت‌تر از راهیان نور است

وی افزود: همین کاروان روایت فتنه که راه افتاد، یکی از سران فتنه واکنش نشان داد. زیرا این افراد می‌ترسند که این حوادث یادآوری و مرور شود و دلشان می خواهد که از حافظه تاریخی ملت پاک شود. از این جهت می‌گویم که «روایت میدانی فتنه» کم اهمیت‌تر از راهیان نور نیست به این دلیل است که هر سال یاد آن را زنده می‌کند و کاری که راهیان نور می‌کند این است که حماسه مردم و خباثت دشمن را روشن می‌کند و می تواند برای آینده انقلاب یک تجربه محسوب شود. این اتفاق نیز(روایت میدانی فتنه) همین دستاورد را خواهد داشت.

*روشن‌گری حول فتنه 88 مجاهدت است

تاجیک گفت: دشمن می‌خواهد حوادث سال 88 از ذهن مردم به مرور پاک شود و اگر اینگونه رفتار نشود و عمارگونه وارد میدان نشویم به مرور به مقصودشان خواهند رسید. اگر وارد میدان شویم و چراغ را دست بگیریم و برای روشن‌گری مردم راه را روشن کنیم این عمل اجر جهاد را خواهد داشت و مجاهدت است، یعنی هرکاری که مقابل خواست دشمن باشد و در آن تلاش و نیت صادقانه  وجود داشته باشد جهاد است و ان‌شاالله اتفاق بزرگی صورت بگیرد و برکت پیدا کند.

*«روایت میدانی فتنه» محاکمه علنی سران فتنه است

وی در پایان گفت: به نظرم باید تاریخ شفاهی آن روزها از دل همه کسانی که در میدان بودند و حوادث را دیدند استخراج شود. اگر «روایت میدانی فتنه» گسترش یابد روح شهدای فتنه شاد خواهد شد، با توجه به اینکه محاکمه سران فتنه بنا به دلایل و مصلحت‌هایی محقق نشده است، اما «روایت میدانی فتنه»، محاکمه علنی سران فتنه در دادگاه اذهان عمومی است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها