امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135860
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رادیویی جوان و رادیو «جوانه» شب ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رادیویی جوان و رادیو «جوانه» شب گذشته با حضور بهنام احمدپور مبارکه مدیر، برنامه سازان و تهیه کنندگان رادیو جوان و مخاطبان این شبکه رادیویی در برج میلاد تهران برگزار شد.
بنا بر این گزارش، این مراسم به روال سال های گذشته از چندین مجری بهره می برد و مجریان رادیو جوان هرکدام در بخش های مختلف به اجرای برنامه می پرداختند.
همچنین احمدپور در این مراسم در سخنانی گفت: یکی از مسائل اصلی در رادیو جوان و سیاست اصلی که در شبکه پیگیری کردیم، بحث تعامل با مخاطب و همراه شدن با آنها بود. اگر بحث تعامل با مخاطب را جدی تر بگیریم، باید به بسترهای شکل گیری تجربیات گذشته و تعاملی که رادیو و تلویزیون در گذشته داشتند، اشاره کنیم.
وی ادامه داد: تعامل رادیو با مخاطبان شکل های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به نامه، پیامک، حضور مخاطبان در برنامه ها و استودیوها و همچنین حضور برنامه سازان در میان مردم و مخاطبان اشاره کرد. امروز برنامه سازی از حالت یک طرفه و یک سویه خارج شده و با مشارکت رادیو و تولید پیام توسط مخاطبان، این ارتباط کاملا دو طرفه خواهد بود و برای ما نیز رویداد بسیار بزرگی محسوب می شود.
احمدپور در ادامه سخنانش با اشاره به حضور هزاران نفر در برگزاری چهارمین جشنواره جوانه، عنوان داشت: جشنواره امسال در 2 بخش شنیداری شامل تولید قطعه موسیقی، آنونس و برنامه سازی رادیویی و بخش غیرشنیداری شامل شعر، داستان، ایده برنامه و وبلاگ است.ضمن اینکه بخش ویپه محیط زیست و نماز نیز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به جشنواره اضافه شد.
مدیر رادیو جوان ادامه داد: به جشنواره امسال هزار و 98 آنونس، 342 قطعه موسیقی، 2 هزار و 592 برنامه رادیویی، هزار و 236 قطعه شعر، هزار و 435 قطعه  داستانک، هزار و 263 متن رادیویی و 492 ایده برنامه ارسال شد.در بخش وبلاگ نیز 779 اثر داشتیم و در بخش های ویژه نیز 381 اثر در حوزه نماز و 283 اثر در حوزه محیط زیست به دست ما رسید. در نهایت نیز 10 هزار و 307 اثر به دبیرخانه رسید که 5 هزار و 305 اثر متعلق به بخش شنیداری و 5 هزار و 2 اثر متعلق به بخش غیرشنیداری بود.
به گزارش فارس، پس از اجرای ترانه هایی با موضوع رادیو جوان که برنامه سازان این شبکه رادیویی آن را اجرا کردند، از «مهران دوستی» گوینده پیشکسوت رادیو با اهدای هدایایی و یک تابلو فرش قدردانی شد.
دوستی که چندی پیش مورد عمل جراحی قلب باز قرار گرفت و به تازگی سلامت خود را بازیافته، در سخنانی گفت: از همه بچه های رادیو تشکر می کنم. ما یک خانواده هستیم و وقتی من دچار بیماری شدم دیدم که خانواده بزرگ من رادیو است.
دوستی که بغض گلویش را گرفته بود، سخنان خود را با گفتن این جمله که از مردم ایران به خاطر دعاهایشان تشکر می کنم، به پایان رساند.
به گزارش فارس، پس از اهدای جوانه زرین و هدیه به برگزیدگان بخشهای مختلف، محمد علیزاده خواننده پاپ به اجرای برنامه برای حاضران پرداخت.
علیزاده در میان اجرای خود در سخنانی گفت: در میان جمع فریبرز گلبن (از تهیه کنندگان باسابقه و پیشکسوت رادیو جوان) را می بینم که ارادت بسیاری به او دارم. او علاوه بر برنامه های خوبی که می سازد، صدای خوبی هم دارد که من به صدای فریبرز گلبن حسادت می کنم و گفتم که ای کاش من صدای شما را داشتم.
علیزاده به طنز گفت: چه کنم که همه زیبایی ها در یک نفر جمع نمی شود.
این مراسم با گرفتن عکس یادگاری توسط برگزیدگان پایان یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها