امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135863
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۳۴
تعداد بازدید: 166
یک فروند هواپیمای متعلق به ائتلاف بین المللی، محموله‌ای را با چتر در مناطق تحت کنترل داعش در جنوب صلاح الدین فرو ریخته است.

یک فروند هواپیمای متعلق به ائتلاف بین المللی، محموله‌ای را با چتر در مناطق تحت کنترل داعش در جنوب صلاح الدین فرو ریخته است.

به گزارش پیروان موعود به نقل از ابنا، شبکه تلویزیونی المنار تصاویر انتشار یافته در پایگاه‌های ارتباط اجتماعی را درباره فروریختن محموله سلاح با چتر در مناطق تحت کنترل داعش در عراق، پخش کرد.

فعالان پایگاه‌های ارتباط اجتماعی که این تصاویر را منتشر کردند اعلام کردند این تصاویر در منطقه بلد واقع در یثرب استان صلاح الدین ضبط شده است.


این فعالان گفتند یک هواپیمای نا‌شناس محموله‌های سلاح‌های پیشرفته را با چتر در مناطق تحت کنترل داعش فروریخته است.

«مفید البلداوی» از مقامات محلی شهر بلد گزارش شبکه المنار به نقل از منابع عراقی را تایید کرد مبنی بر اینکه یک فروند هواپیمای متعلق به ائتلاف بین المللی، محموله‌ای را با چتر در مناطق تحت کنترل داعش در جنوب استان صلاح الدین فرو ریخته است.


اخیرا نیز یک فایل ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی در اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد هواپیماهای آمریکایی بر فراز شهر عین العرب در شمال سوریه، محموله‌های سلاح و مهمات و تجهیزات امدادرسانی را برای عناصر داعش پرتاب کرده‌اند.

منبع:جهان

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها