امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13589
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۳
تعداد بازدید: 96
محمدقربان عسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو و لوازم قطعات آن در قزوین، مأموران پلیس ...

محمدقربان عسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو و لوازم قطعات آن در قزوین، مأموران پلیس آگاهی استان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این مأموران در تحقیقات خود دو سارق را شناسایی و دستگیر کردند که متهمان در بازجویی پلیس به ارتکاب 10 مورد سرقت داخل خودرو در قزوین معترف شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: مأموران کلانتری 12 قزوین نیز روز گذشته با دستگیری دو سارق داخل خودرو پنج مورد از این نوع سرقت را کشف کردند.

عسگری اضافه کرد: در اقدام دیگری مأموران کلانتری 13 نیز با دستگیری دو سارق موفق به کشف چهار مورد سرقت قطعات خودرو در این شهرستان شدند.

این مسئول عنوان کرد: همچنین با دستگیری یک سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره از سوی مأموران کلانتری 17 قزوین سه مورد از این نوع سرقت در این شهرستان کشف شد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوین دستگیری چهار سارق و کشف پنج سرقت احشام از سوی مأموران انتظامی شهرستان آوج را از دیگر اقدامات پلیس در روز گذشته برشمرد.
انتهای پیام/2667/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها