امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135910
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
عوض حیدر پور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتقاد از پذیرفتن شی تاریخی تقلبی توسط مسئولان سازمان میراث ...

عوض حیدر پور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتقاد از پذیرفتن شی تاریخی تقلبی توسط مسئولان سازمان میراث فرهنگی از دولت آمریکا و به نشانه حسن نیت این دولت، گفت: متأسفانه هنوز عده‌ای از مسئولان شیطان بزرگ را نشناخته‌اند و یا نمی‌خواهند به آن اعتراف کنند و در مقابل این اقدامات دولت آمریکا دچار ذوق زدگی می‌شوند و آن را نمادی برای از سر گیری ارتباطات می‌دانند.

وی ادامه داد: اگر یک شی تاریخی متعلق به ما بوده است و آن را به ما بازگردانند که این حسن نیت نیست، حسن نیت آنها زمانی ثابت می‌شود که به حقوق ملت و کشور ایران تجاوز نکنند.

این نماینده مجلس افزود: ارسال این شیء تاریخی هیچ نشانه‌ای از حسن نیت آنها نیست و مسئولان باید هرچه سریع‌تر شیردال تقلبی را بازگردانند و به آنها اعتراض کنند.

حیدرپور افزود: هرچند این اقدام باید در همان زمان انجام می‌شد اما متأسفانه هیچ واکنشی از سوی مسئولان شاهد نبودیم و هم اکنون بهترین کار پس دادن شیء تقلبی است و مسئولان با این کار سکوت و ساده لوحی خود را می‌توانند تا حدی جبران کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها