امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135915
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، محمود گودرزی عصر امروز در حاشیه نشست با جمعی از ورزشکاران استان مرکزی در جمع خبرنگاران در خصوص ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، محمود گودرزی عصر امروز در حاشیه نشست با جمعی از ورزشکاران استان مرکزی در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت پیگیری سربازی فوتبالیست‌های متخلف، اظهار داشت: تخلفات در جایی دیگر اتفاق افتاده است، اما ما مذاکراتی را با رئیس ستادکل نیروهای مسلح داشتیم و درخواست کردیم که یک نفر موقتاً 15 روز برای تیم ملی و آبروی نظام بازی کند.
وی ادامه داد: قطعاً تخلفات مربوط به فوتبالیست‌ها در قوه قضائیه رسیدگی و با متخلفان برخورد خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فوتبالیست‌ها همانند سایر اقشار مختلف مردم هستند و باید با آن‌ها همانند مردم برخورد شود و من نیز قول می‌دهم موضوع سربازی فوتبالیست‌ها را پیگیری کنم.
*عملکرد ورزش استان مرکزی رضایت‌بخش است
وی اظهار داشت: عملکرد ورزش این استان در مقایسه با سایر استان‌ها خوب و رضایت‌بخش است اما مطلوب نیست که می‌طلبد مدیر توانمند و تلاشگر ورزش استان با مشارکت همه دستگاه‌ها سعی خود را در بهتر شدن هر چه بیشتر وضعیت ورزش به‌کار گیرد.
وی تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیاری در این منطقه و به ویژه شهر اراک وجود دارد که بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌تواند منجر به بهبود اوضاع شود.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: هم اکنون واحدهای صنعتی بسیاری در استان مرکزی وجود دارد که از استاندار مرکزی درخواست داریم با پیگیری‌ها و تلاش‌های خود زمینه لازم برای حضور هر چه بیشتر بخش صنعت در ورزش را فراهم سازد.
گودرزی هدف از سفرهای استانی را آشنایی نزدیک با مسائل و مشکلات حوزه ورزش استان‌ها عنوان کرد و گفت: ما به دنبال این هستیم مسائل را به صورت اساسی نگاه کرده و با نگاهی متوازن نسبت به توزیع اعتبارات اقدام کنیم.
‌انتهای پیام/87002/ذ‌30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها