امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13592
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۳
تعداد بازدید: 208
مصطفی طلوعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: پلیس آگاهی استان زنجان در راستای مبارزه با محتکران اقتصادی طرح‌های مختلفی را در ...

مصطفی طلوعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: پلیس آگاهی استان زنجان در راستای مبارزه با محتکران اقتصادی طرح‌های مختلفی را در طول سال اجرایی کرده و به شدت با این موضوع برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس آگاهی استان همچنین در راستای تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سال اقدام به مبارزه با احتکار کنندگان می‌کند، اضافه کرد: روز گذشته نیز در راستای اجرای طرح مبارزه با محتکران اقتصادی و در پی کسب خبری مبنی بر احتکار کالاهای اساسی مردم در یک سوله موضوع مورد پیگیری قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به اینکه پس از هماهنگی‌های به عمل آمده با مقام قضایی و با حضور کارشناسان تعزیرات حکومتی استان زنجان از محل مذکور هفت تن دانه ذرت به صورت فله‌ای کشف شد، اضافه کرد: همچنین از این محل شش تن روغن نباتی مایع به صورت احتکار شده کشف و ضبط شد.

وی در پایان با تاکید بر جدیت پلیس در برخورد با متخلفان احتکار کنندگان اذعان داشت: پلیس با محتکران و کسانی که بخواهند در دسترسی افراد جامعه به کالاهای اساسی مردم اخلال ایجاد کنند، برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.
انتهای پیام/73005/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها