امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135934
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب‌ رئیس اول مجلس شورای اسلامی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب‌ رئیس اول مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز دوشنبه در همایش مجلس و دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس محصول یک اندیشه و تفکر برآمده از یک انقلاب فکری و اعتقادی بود، از این رو آن حماسه ویژگی‌ها و ارزش‌های اختصاصی خود را دارد.

وی با طرح این سوال که شما کدام اسیر را می‌شناسید که دغدغه آزادی نداشته باشد، افزود: اگر فردی را می‌شناسید، به عنوان نمونه ارائه کنید، البته به جز در جایی که فرماندهی در اختیار انبیا و اولیا باشد و در جاهایی که نیروها عمل صالح را ملاک عمل خود قرار دهند.

نایب‌ رئیس مجلس با ستودن روحیه اسرای جمهوری اسلامی ایران، وجود این روحیه را به دلیل اعتقادات انقلابی و اسلامی آنها و اقتدارشان به فرهنگ حسینی توصیف کرد.

ابوترابی‌ با بیان اینکه یکی از روزهای سخت برای اسرا، روز اعلام پذیرش قطعنامه 598 بود، تصریح کرد: آن روز برای اسرا بسیار سخت بود، زیرا با اعلام آن خب،ر فرماندهان عراقی جشن گرفتند و اسرا در پی آن اتفاق ناراحت شدند.

نایب‌ رئیس مجلس در همین زمینه خاطرنشان کرد: کدام نقطه تاریخ را می‌یابید که فرمانده کل قوا با آن ادبیات عاطفی و احساسی فرزندان سلحشور خود را آماده قطعنامه کند، تمام این مباحث ویژگی‌های دفاع مقدس است و ما باید آن را پاس بداریم.

ابوترابی با بیان اینکه در تمام حوزه‌ها به اقتدارمان نیاز داریم و باید آن را تقویت کنیم، تصریح کرد: قدرت محصول ایمان به عمل صالح و قدرت دفاعی نیز برگرفته از همین اندیشه‌ها است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها