امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135939
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای تسهیل درک ملموس‌تر از بودجه کشور، دفتر ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای تسهیل درک ملموس‌تر از بودجه کشور، دفتر بخش عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس با همکاری دفتر فناوری اطلاعات این مرکز، اقدام به ایجاد دو ابزار آنلاین تحلیل لایحه بودجه 1394 کرده است.

ابزار اول که گراف اعتبارات دستگاه‌ها در لایحه 1394 نام دارد، به کاربران این امکان را می‌دهد که شبکه روابط اعتبارات دستگاه‌ها براساس طبقه‌بندی‌های حقوق و مزایای مستمر، اعتبارات اختصاصی، اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مجموع اعتبارات را در قالب گراف‌های پویا ملاحظه کنند.

این ابزار در آدرس زیر قرار دارد:

http://rc.majlis.ir/fa/budget/graph

ابزار دوم نیز که تطبیق آنلاین اعتبارات نام دارد، به بررسی تطبیقی اعتبارات دستگاه ها در لایحه بودجه 1394 و قانون 1393 می پردازد. با استفاده از این ابزار، کاربران می توانند میزان و درصد تغییر اعتبارات دستگاه ها در حوزه های مختلف را ملاحظه کرده و یا در آن به جستجو بپردازند. این ابزار در آدرس زیر در دسترس عموم قرار دارد:

http://rc.majlis.ir/fa/budget

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها