امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135948
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین موسوی دبیر کل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان  در حاشیه همایش ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین موسوی دبیر کل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان  در حاشیه همایش « پتک جمهوریت بر سر اشرافیت» که به مناسبت سالروز حماسه 9 دی برگزار شد، گفت: 9 دی از این جهت ماندگار است که با حضور، عنایت، توجه و بصیرت مردم فتنه‌ای که می‌رفت حیثیت نظام را در سطح جهانی دچار مشکل کند، خاموش کرد.
وی ادامه داد: حقیقتا شاید جز با حضور میلیونی مردم نمی‌شد با این فتنه که ماهیت حق و باطل آن در هم آمیخته شده بود مقابله کرد و لذا لازم بود مردم با حضور خود این فتنه را از بین ببرند.
موسوی تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در حماسه 9 دی مانند زمان انقلاب باعث ماندگاری این روز شد.
وی ادامه داد: یک درس که ما از ماجرای فتنه می‌گیریم این است که باید همیشه متوجه باشیم که در اوج پیروزی، دشمن به فکر ضربه‌زدن به ما است. مانند ماجرای انتخابات که 85 درصد شرکت کردند و دشمن به ما پاتک زد.
موسوی در خاتمه گفت: خواص هم باید از این ماجراها عبرت بگیرند، خواصی که در جریان فتنه 88 از مردم عقب‌تر حرکت کردند باید بدانند که مردم از انقلاب دست برنمی‌دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها