امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135950
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ‌غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش «پتک ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ‌غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش «پتک جمهوریت بر سر اشرافیت» در جمع خبرنگاران گفت: مهمترین مفهومی که در 9 دی متجلی شد مفهوم بصیرت بود، رهبری هم فرمودند کسانی هستند که علم و ایمان دارند اما بصیرت ندارند و همان علم و ایمانشان باعث گمراهی بیشترشان می‌شود.
حدادعادل با بیان اینکه روز 9 دی ملت ایران در درجه اول بصیرت خودش را نشان داد، تاکید کرد: خطر فتنه از بین نرفته است یعنی همان پشتیبان‌های خارجی و طرفداران داخلی آنها همچنان امیدوارند که همان افکار را در کشور مطرح کنند و حاکم شوند.
وی در رابطه با موضع یکی از سران فتنه که در حصر است گفت: مردم در 9 دی پاسخ همه این حرف‌ها را داده‌اند کافی است به شعارهای مردم مراجعه کنیم، مردم خودشان بهترین داوری را داشتند.
این نماینده مجلس ادامه داد:‌ نظام سلطه در فتنه 88 ذوق زده شده بود، آنها در هفته اول فکر می‌کردند یک جریان فرساینده در ایران راه افتاده است و دلشان را خوش کرده بودند.
وی اظهار داشت: ضربه اول را به این فتنه‌گران و نظام سلطه نماز جمعه مقام معظم رهبری زد و آنها دومین ضربه را در 9 دی خوردند.
حدادعادل تصریح کرد: در انتخابات باید اعتراضات از راه قانون پیگیری شود، اگر مدار کار کشور بر اساس قانون باشد از استبداد جلوگیری خواهد شد و ملت هم دلگرم در صحنه باقی خواهند ماند، دشمن نیز فرصت سوءاستفاده پیدا نخواهد کرد.
وی ادامه داد: اگر این موضوع با تکیه بر هیجانات، احساسات و ادعاهای بی‌دلیل و تهمت زدن و دروغگویی باشد مردم خودشان پاسخ خواهند داد و انزجار خودشان را از این رفتار اعلام خواهند کرد.
این نماینده مجلس تصریح کرد: مردم در حماسه 9 دی به دشمنان خارجی پیام دادند که دل خودشان را به حرف‌هایی که زده می‌شود خوش نکنند؛ مردم گفتند ما در صحنه هستیم و از انقلاب حمایت می‌کنیم. همچنین تابع رهبر هستیم و اسلام را می‌خواهیم.
وی در خاتمه گفت: فتنه خط قرمز نظام است و رهبری کشور نیز فرمودند که فتنه کشور را تا لبه پرتگاه برده است و این دلیلی بر خط قرمز بودن فتنه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها