امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135952
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
حجت الاسلام یحیی صالح‌نیا، امام جمعه کن(غرب تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن بیان این نکته ...

حجت الاسلام یحیی صالح‌نیا، امام جمعه کن(غرب تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن بیان این نکته که 9 دی نه تنها برای ملت سرافراز ایران بلکه برای دشمنان ما هم فراموش ناشدنی است، اظهار داشت: طراحان فتنه 88 حماسه 9 دی را فراموش نخواهند کرد چون فهمیدند تمام تئوری‌های براندازی و کودتاهایشان در برابر منطق عاشورا هیچ نمی‌ارزد.

وی با بیان اینکه در جریان اتفاقات سال 88، فتنه‌گران می‌خواستند وجه دموکراتیک نظام جمهوری اسلامی ما را زیر سوال ببرند، گفت: فتنه‌گران، چه آن‌هایی که در حال سپری کردن دوران محکومیت خود هستند و چه آن‌هایی که هنوز به اتهاماتشان رسیدگی نشده است بدانند حافظه تاریخی ملت ایران خیانت‌های آنان را از یاد نخواهد برد بنابراین برای پروژه رفع حصری که مدتی است آن را کلید زده‌اند سعی و کوشش نکنند.

امام جمعه کن(غرب تهران) با عنوان این مطلب که پروژه رفع حصر سران فتنه بازتولید فتنه است، تصریح کرد: فتنه 88 موضوعی سطحی نیست که بخواهیم با یک صلوات آن را فراموش و دست دوستی به سمت عوامل آن دراز کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: برخی خواص بی‌بصیرت و قدرت‌طلب بسترساز وقایع سال 88 شدند در حالی که مردم خیلی بهتر از آنان از این امتحان بیرون آمدند.

وی افزود: خوش خیالی برخی افراد برایمان جالب است. آن‌هایی که دم از رفع حصر و دادگاه علنی می‌زنند یا نمی‌دانند یا نمی‌خواهند بدانند که حصر کمترین مجازات سران فتنه است و اگر دادگاهی بخواهد شکل بگیرد مجازات‌هایی خیلی سنگین‌تر از این را در پی خواهد داشت.

امام جمعه کن(غرب تهران) اضافه کرد: البته فتنه 88 برکات زیادی برای کشور داشت که یکی از آنان افتادن پرده از چهره نفاق برخی افراد بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: تعجب می‌کنم که چه طور آمریکا پس از شکست خوردن تمام تئوری‌های نظامی و غیرنظامی‌اش در ایران باز هم دست به حماقت می‌زند. از ابتدای انقلاب تاکنون چه در ماجرای طبس، چه در ماجراهای دیگری که کمتر از معجزه نمی‌توان بر آن نام نهاد و چه در فتنه 88 که تمام نظریه‌پردازهای حوزه براندازی نرم پای کار آمده بودند و هیچ غلطی نتوانستند بکنند برای سر عقل آمدن امریکا کافی است اما دشمن ما اصرار بر حماقت خود دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها