امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135955
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمد علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از مسئولان نیروی انتظامی اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمد علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از مسئولان نیروی انتظامی اظهار کرد: انسان باید همواره قدر نعمت‌هایی که خدا به او عطا کرده بداند، زیرا آفریننده انسان خداست.
وی خاطرنشان کرد: انسان هیچگاه نباید به خدا شک کند، زیرا وجود انسان آیه و نشانه الهی بوده و نفس انسان آیت‌الله است و هر چیزی که در عالم نگاه می‌کنیم، آیات الهی محسوب می‌شود.
استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد: خداوند در آیات قرآن می‌فرماید من پیامبران را به میان امت فرستادم، تا به وسیله پیامبران انسان‌ها را هدایت کنم.
وی با بیان اینکه بر اساس فرمایش خداوند یزید طغیان کبیر است و این موضوع به شناخت و معرفت کمک می‌کند گفت: شناخت خداوند بسیار مهم است و خداوند با انتخاب پیامبران، هدایت انسان‌ها را انجام داد، البته بسیاری از آنها پس از ارشاد پیامبران تصور می‌کردند که آنها دروغ می‌گویند.
آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه اگر پشتیبان ولایت باشید به مملکت آسیبی وارد نمی‌شود، گفت: در دوران غیبت که امکان دسترسی به وجود امام زمان(عج) وجود ندارد، مراجع و رهبری مسئول هدایت جامعه هستند و بنابراین نباید دست از دامن آنها بکشیم.
انتهای پیام/78003/و20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها