امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135964
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار حوزه دولت بسیج سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بیانیه‌ای را به مناسبت سالروز حماسه 9 دی صادر کرد. در ابتدای این ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت بسیج سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بیانیه‌ای را به مناسبت سالروز حماسه 9 دی صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است:« تاریخ 35 ساله انقلاب اسلامی ایران مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار کشورمان  نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتها و ایثارگری های جوانمردان این مرزو بوم، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای دانشمندان جوان، متعهد و  متخصص در زمینه های انرژی هسته ای و سایر فنآوری های جدید روز دنیا برای ارتقای سطح علم و دانش و رفاه مردم از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهدی می باشد».

این بیانیه در ادامه آورده است:« در این عرصه دشمنان قسم خورده انقلاب همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد، توسعه و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که هر بار با ایمان و اعتقاد  ملت به دین مبین اسلام، رهبری و عشق آنها  به سربلندی کشور ناکام مانده اند».

بسیج سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این بیانیه فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 را از دیگر نقشه‌‎ها و ترفندهای دشمنان قسم خورده انقلاب و معاندان و مغرضان نظام دانست و تاکید کرد:« که به یاری خداوند متعال  با بصیرت ملت شریف و ولایت مدار ایران و رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب در حماسه نهم دی ماه سال 88 نقش بر آب شد و دشمنان بار دیگر از وحدت و همبستگی مردم همیشه در صحنه ما سیلی سختی خوردند».

این بیانیه ادامه داد:« 9 دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب و این حرکت مردم ، اتمام حجت برای همه است . 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدسات ، نظام و سالار شهیدان آنها توهین شده بود».

«مردم در 9 دی نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحل (ره) گوش فرا می دهند که می فرمود : همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»

بیانیه بسیج سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور در پایان ضمن گرامیداشت حماسه عظیم و مردمی 9 دی، تاکید کرد:« بسیج سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور یوم الله 9 دی را روز اعلام وفاداری ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران به ولایت فقیه که به حق روز بصیرت نام گذاری شده، اعلام می‌دارد ، تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمانها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی می‌باشند و در مقابله با هرگونه توطئه و تهدیدی، آگاهانه و هوشیارانه ایستادگی و در پویایی و پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی ایران اسلامی آماده هرگونه مجاهدت ‌است».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها