امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135970
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا زالی در مراسمی که از سوی روزنامه سپید در برج میلاد برگزار شد افزود: اگر هر چه زودتر به تصحیح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا زالی در مراسمی که از سوی روزنامه سپید در برج میلاد برگزار شد افزود: اگر هر چه زودتر به تصحیح افکار عمومی جامعه به روش‌های نوین پیشگیری و تغیییرات عمومی زندگی به عنوان یک راهبرد اساسی در دستور کار خود قرار ندهیم، در آینده‌ای نه چندان دور چالش‌های متکثر فراسوی عرصه سلامت با دینامیسم حیرت‌آور حاکم بر این حوزه‌ها و جریان‌ها، می‌تواند منجر به ابتر ماندن تمام فعالیت‌های ما در حوزه‌های مختلف عرصه سلامت بشود.

وی افزود:امروزه می‌بینیم که مباحث شالوده‌ریزی تغییرات الگوی زندگی که با تغییرات حیرت‌انگیز و شگفت‌آور سیمای زندگی و مرگ در جامعه ایرانی در حال تغییر و تحول است، نتیجه ایجاد فرایندهای مثبت و به خصوص طراحی نشریاتی بوده که به حوزه تعالی سلامت کمک می‌کند. این نشریات ترویج سبک نوین صحیح زندگی، مبتنی بر ایده‌ال‌های فرهنگی را فراهم کند که البته بخش بزرگی از رسالت خود را ایفا کند.

زالی با بیان اینکه در شرایطی که بیش از هر زمان دیگر، جامعه ایرانی نیازمند افزایش ارتقای سطح سواد سلامت خود است، وجود چنین نشریات و فعالیت‌های بزرگ فرهنگی، سزاوار تحسین و احترام دانست و گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری، بحث پرداختن به مقوله بهداشت و پیشگری در کشور داغ است.

وی تصریح کرد: امروزه بیش از همیشه، نیاز داریم تا برای ارتقای سطح سلامت مردم، به مراجع اصیل، مبتنی بر شواهد علمی، متقن، بهره جستن از اتقان علمی و به دور از هیجانات رسانه‌ای، آموزش صحیحی را به مردم ارائه دهیم. وجود چنین مراجع و ماخذهای اصیلی که اصالت علمی و اتقان علمی آنها اثبات شده باشد و درواقع به گونه‌ای شالوده‌های علمی در آن نمایان باشد، می‌تواند اتفاقی بزرگ باشد.

رئیس سازمان نظام‌پزشکی کشور گفت: دلیل دیگری که دور هم جمع شده‌ایم، تکریم و تفخیم یک سرباز خدوم و سنگربان عرصه ارزشمند حوزه سلامت است. نام دکتر حسین ملک‌افضلی، نامی ارزنده است که بر تارک آسمان فروزان سلامت جامعه ایرانی می‌درخشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها