امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13598
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۱۳
تعداد بازدید: 136
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست ...

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته را نشان دهنده اعتماد مردم به سلامت انتخابات و صیانت از آرای آنها عنوان کرد و اظهار داشت‌: این حضور گسترده مردم در انتخابات هیچ جای تردید و شبهه‌ای درباره پاک بودن نظام انتخاباتی به جا نگذاشت.

ترقی با اشاره به اقدامات دشمن در زمان قبل از انتخابات برای دلسرد کردن مردم از حضور ادامه داد: آنها سعی داشتند با القای مسائلی همچون از پیش تعیین شده بودن رئیس‌جمهور، از حضور مردم و شریک شدن آنها در سرنوشت‌شان جلوگیری کنند اما مردم پاسخ دندان شکنی به دشمن داد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه ضمن اشاره به بی‌توجهی مردم نسبت به اظهارات غربی‌ها مبنی بر اینکه انتخابات ایران در چارچوب استانداردهای بین‌المللی نیست، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند رای به این 8 نامزد رای به نظام تلقی می‌شود.

وی با بیان اینکه همانطور که همه نامزدها گفته‌اند تابع نتیجه انتخابات هستند، یادآور شد: آنها باید تسلیم آراء مردم باشند و از هر تلاشی برای کمک به دولت آینده دریغ نکنند چرا که حضور حماسی آنها نشان داد، مردم به دنبال استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها