امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135982
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم قربانزاده با تشریح این خبر گفت: ماموران ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم قربانزاده با تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک ماه کار اطلاعاتی از فعالیت باندی از قاچاقچیان موادمخدر در محور سراوان به خاش با خبر شدند.

وی افزود: ماموران در ادامه پس از ردیابی و اقدامات اطلاعاتی مطمئن شدند که قاچاقچیان بامداد امروز قصد دارند با استفاده از دو دستگاه خودرو، محموله مواد مخدر را از سراوان و خاش به سمت منطقه کورین انتقال دهند.

سرهنگ قربانزاده گفت: با اقدامات انجام شده، در نهایت خودروهای قاچاقچیان شناسایی و در یک عملیات منسجم پلیسی، ماموران صبح امروز ضمن درگیری مسلحانه، دو دستگاه خودرو وانت تویوتا و پژو را توقیف و دو قاچاقچی مسلح را نیز دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از خودرو وانت تویوتا 755 کیلو 500 گرم تریاک کشف شد.

سرهنگ قربانزاده در ادامه خاطر نشان کرد: طی دو روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و فرماندهی انتظامی زابل نیز در دو عملیات پلیسی ضمن درگیری با قاچاقچیان مسلح موفق شدند دو نفر از قاچاقچیان را به هلاکت رسانده و حدود 200 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، کراک و هروئین را کشف کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان یادآور شد: در این عملیات تعدادی سلاح و مقادیری مهمات کشف و با دستگیری هشت قاچاقچی، دو باند مسلح مواد مخدر نیز متلاشی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها