امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135991
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج جامعه زنان کشور، بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت حماسه 9 دی ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج جامعه زنان کشور، بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت حماسه 9 دی بیانیه‌ ای را منتشر کرد، در این بیانیه آمده است: نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی از انقلاب اسلامی، نمایش عشق و ارادت امت ایران اسلامی به ولایت فقیه و تجدید میثاق ناگسستنی آنها با آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

تجمعی ملی که تیشه بر ریشه فتنه گران زد و نشان داد که افکار پلید آنان اگر چه بعد از سالیان از زباله دان تاریخ ایران اسلامی به دست کثیف استکبار به ویژه آمریکا، انگلیس و سلطنت طلبان بی عرضه، برون آمده است اما ذات اصلیش که براندازی نظام، دشمنی با ولایت فقیه و تداعی کننده اسلام آمریکایی بود، آن را همچنان در عمق سیاه چال تاریخ پر فتنه مخالفان انقلاب اسلامی قرار داد.

این بیانیه با اشاره به اینکه نهم دی 88 فصل الخطاب ملتی عظیم و بصیر با گروهی فتنه طلب، فتنه گر، قانون شکن و حرمت شکن بود، افزوده است؛ جرقه‌های اولیه اش را سران فتنه با همکاری اتاق های فکر دشمنان نظام و با اجرایی کردن طرح برنده و بازنده در انتخابات به داخل کشور کشانده و با ایجاد اعتراضات مدنی و بداخلاقی‌های سیاسی آن را شروع کردند که به حمد الهی خود در آتش فتنه گریشان سوختند.

بخش دردناک، تأسف بار و در عین حال درس آموز این فتنه، آنجا بود که سرانش، خود در برهه‌ای از انقلاب اسلامی در صف مسئولین نظام بودند و حال در ردیف اول صف دشمنان خانگی انقلاب قرار دارند، قانون شکنانی که مستمسک دول استکباری و استعماری بودند و خود فروختگان خاموش را از لانه هایشان خارج کرده و به صدا در آوردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: فتنه 88  اگر چه به خیال باطل آتش بیاران معرکه‌اش، قصد فروپاشی نظام انقلاب اسلامی را داشت اما مردم را هوشیار کرده و در 9 دی برخورد قاطعانه ملت با فتنه گران و عیادی آنها، انقلاب اسلامی را به رهبری مقتدرانه، حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، واکسینه کرد و نشان داد تا زمانی که حق هست، توطئه و فتنه است و تا زمانی که ایمان و ولایت پذیری باشد، بصیرت رمز پیروزی ملت ایران است.

این بیانیه تصریح می‌کند: نهم دی 88، ضربه مهلک بر جان فتنه و اتمام حجت ملت ایران با فتنه گرانی بود که رنگ‌ها را در هم آمیخته بودند تا سیاهی فکر و خواسته شان را بپوشانند، غافل از اینکه ملت یکبار برای همیشه حجت بر آتش افروزان تمام کرده و در دادگاهی عمومی و خیابانی آنها را به اشد مجازات محکوم می‌کند.

نهم دی 88 را باید نقطه عطف دهه چهارم انقلاب اسلامی دانست، آنجا که خواب

خوش بر دشمنان خارجی و منافقان داخلی، حرام شد و فتنه 88 را خط  قرمز نظام و رهبری و برائت از سران آن را محک انقلابی یا ضد انقلابی بودن قرار داد؛ تا جایی که رأی اعتماد مردم برای خدمت به نظام، محکوم کردن فتنه و دشمنی با سران فتنه است.

در بخشی از این بیانیه آمده است: اگر چه فتنه 88 بار دیگر خون سرخ فرزندانی رشید از انقلاب اسلامی را بر زمین جاری کرد، اگر چه فتنه 88 راه‌ها را برای تحریم‌های ظالمانه بیشتر علیه ملت ایران هموار کرد، اگر چه فتنه 88 دست جنایتکار اسرائیل و آمریکا را برای به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای باز کرد، اما هشت ماه دفاع مقدس دوباره ملت ایران در جبهه‌ای شبیه به جنگ احزاب، بار دیگر به جهانیان نشان داد که هم گامی با ولایت فقیه رمز عزت، بیداری و پیروزی ملت ایران در برابر سهمگین ترین طوفان‌های آشوب و فتنه گری است.

بسیج جامعه زنان کشور در این بیانیه با اشاره به اینکه، با گذشت 5 سال از فتنه و با وجود اعمال رأفت اسلامی در حکم سران فتنه، بار دیگر جریاناتی وابسته به آنها در حرکتی ناشیانه و ناسپاسانه دست به حرکاتی برای ورود حامیان فتنه به دولت جدید و  ایجاد فضای امن برای آنها را دارد، تأکید کرده است:  پاسداشت حماسه 9 دی توسط مردم فهیم ایران اسلامی، زنگ خطر را برای آنها به صدا در می‌آورد که هنوز اجرای عدالت و اعدام سران فتنه یکی از مطالبات اصلی مردم از دستگاه قضایی کشور است، پس رأفت اسلامی را فرصتی برای متنبه شدن، هوشیاری و برائت بدانند و دست به اعمالی نزنند که سکوت مردم شکسته و مطالبه شان حکمی اجرایی شود.

در پخش پایانی این بیانیه آمده است : در آستانه پنجمین سالروز یوم الله 9 دی، بسیج جامعه زنان کشور با بیش از هفت میلیون بانوی بسیجی که حضور برگرفته از ایمان، بصیرت و اعتقاد آنان، همگام با سایر مردان ایران اسلامی، حماسه 9 دی را رقم زد، ضمن اعلام انزجار خود از فتنه و فتنه گران، خواهان اجرای عدالت برای سران فتنه است و به حامیان فتنه هشدار می‌دهد که حماسه 9 دی سرنوشت تمامی فتنه‌های جبهه استکبار و معاندین نظام با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.

پاسداشت حماسه نهم دی، پاسداشت خون شهدای فتنه 88، پاسداشت خون شهدای

هسته‌ای و اعلام حمایت از انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند آن است که انشاء الله امسال نیز چون سال‌های گذشته با حضور پر شور آحاد مختلف مردم، عزمت و اقتدار نیروی مردمی را در کنار نیروهای نظامی در آب‌های نیلگون خلیج فارس در رزمایش محمدرسول الله(ص) نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها