امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135997
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی قدمی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی تماس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی قدمی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی تماس مردمی با تلفن 3134 پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه فردی در یک بنگاه معاملات ملکی خود را سرهنگ معرفی کرده و قصد فروش قطعه زمینی به ارزش 3 میلیارد ریال با سند جعلی دارد بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قم قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: بنگاه دار با استعلام از اداره ثبت اسناد و املاک کشور موضوع جعلی بودن سند را فهمیده و مشخص شده بود که سند مذکور پیش از این باطل و از درجه اعتبار ساقط شده است.

وی گفت: در ادامه با حضور به موقع مأموران آگاهی استان در محل و بررسی سوابق متهم، نامبرده دستگیر شد.

سرهنگ قدمی با اشاره به 14 فقره سابقه کیفری این سرهنگ قلابی، اظهارداشت: در بازرسی به عمل آمده از متهم یک جلد سند باطله به همراه یک جلد شناسنامه ساختمان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف و در نهایت پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها