امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135998
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ادامه همایش پتک جمهوریت بر سر اشرافیت که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی در لانه ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ادامه همایش پتک جمهوریت بر سر اشرافیت که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی در لانه جاسوسی برگزار شد دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به همراه اعضای هیأت‌مدیره این انجمن و همچنین تعدادی از اعضای انجمن و نمایندگان برخی از مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور، ساختمان جدید این انجمن را افتتاح کرد.

سید‌نظام‌الدین موسوی دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در مراسم افتتاح ساختمان این انجمن ضمن قدردانی از این مشارکت و حضور پرشور اصحاب رسانه در همایش پتک جمهوریت بر سر اشرافیت گفت: این وظیفه ما است که گوشه‌ای از حماسه ماندگار 9 دی را از طریق رسانه‌ها برای افکار عمومی تبیین کنیم.

وی در ادامه درباره فعالیت‌های جدید انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با مهم شمردن تشکل‌های صنفی - سیاسی گفت: انجمن‌های صنفی - سیاسی محبوبیت‌های سازمانی رسانه‌ها را ندارند و به عنوان ستاد‌های هماهنگ‌کننده و اتاق فکر می‌توانند ایفاگر نقش موثری در عرصه‌های مختلف باشند.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با یادآوری تاسیس این انجمن در دو دهه گذشته ابراز داشت: انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در مقاطعی خوش درخشید اما در مقطع دیگر که البته این مسئله در خصوص بسیاری از انجمن‌های دیگر نیز وجود دارد چندان بروز و ظهور نداشت اما اکنون با ساختار و هیأت مدیره جدید و همدلی در آن می‌تواند فعالیتی به مراتب بهتر از گذشته داشته باشد.

موسوی با تاکید بر اینکه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از آغاز تاکنون هیچ زمانی نمایندگی حزب و جریان خاصی را نداشته و همواره نماینده گفتمان بوده است ادامه داد: انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با تجربه درخشان و تعداد زیادی اعضای خود می‌تواند بسیار فعالتر از گذشته عمل کند و امید است در آینده شاهد عملکرد موثر آن باشیم.

در آغاز این مراسم حسن کربلایی دبیر اجرایی و نایب‌رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان گزارشی از روند کار آماده‌سازی ساختمان جدید ارائه کرد.

آدرس ساختمان جدید انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی روبروی سینما صحرا، پلاک 168 است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها