امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136003
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران پیرامون این مطلب که یکی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران پیرامون این مطلب که یکی از ادعاهای سران فتنه و حامیان آنان در فتنه 88 پیرو خط امام بودن است، اظهار کرد: این ادعا یک ادعای کذب است.
وی افزود: هماهنگی و همراهی با دشمنان و خائنان و اقدام علیه نظام جرم بزرگ فتنه‌گران است که هرگز از ذهن امت ایران فراموش نمی‌شود.
دادستان کشور تصریح کرد: ادعای پیرو خط امام (ره) بودن توسط برخی از فتنه‌گران و حامیان داخلی آنان و حتی بعضا آشوب‌گران ادعای واهی و کذب است، چرا که بزرگ‌ترین جسارت‌ها و تعرض‌ها به شاخصه‌های خط امام راحل در جریان آشوب‌ها و فتنه 88 صورت گرفت.
وی یادآور شد: زمانی که سران فتنه با آشوب‌گرانی که در جریان فتنه 88 عکس امام راحل را پاره کردند، کوچک‌ترین مرزبندی انجام ندادند، چه طور می‌توان ادعا کرد که پیرو خط امام و شاخصه‌های آن هستند.
رئیسی اضافه کرد: امروز از گوشه و کنار می‌شنویم که عده‌ای جاهل و نادان فریاد بلند می‌کنند که جریانات سال 88 فتنه‌ای نبوده و تنها دعوای سیاسی بین دو جناح بوده و امروز با ختم صلواتی مسئله حل شود، پیام ما به آنان این است که ما صلوات را ختم می‌کنیم ولی ظلم و جسارت آنان به نظام و امت و ولایت را هرگز فراموش نمی‌کنیم.
انتهای پیام/63030/ل30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها