امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136011
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون وزیر و رئیس سازمان

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی امروز در مراسم گرامیداشت 9 دی در این سازمان در سخنانی اظهار داشت: آنچه مهم است هر روز خدا روز مقاومت و سربلندی است.
وی ادامه داد: ملت ایران روز حماسی کم ندارد و 9 دی نیز از روزهای حماسی ملت ایران است و گاهی بعضی‌ها کوتاه فکر هستند و بنده معتقدم حماسه 9 دی ثبت شد و باید بعد از این به عنوان معیاری برای راستی‌آزمایی کسانی که می‌گویند پایبند به جمهوریت و اسلامیت هستند قرار گیرد.
رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی یادآور شد: با همه اختلاف سلیقه اصل انقلاب برای همه ما مهم است و قرآن کریم در سوره آل‌عمران می‌فرماید بعضی به جای محکمات قرآنی به دنبال متشابهات می‌روند و در انقلاب نیز همین گونه است و بعضی به جای محکم انقلاب به طرف متشابه آن می‌روند و محکم انقلاب ولایت فقیه است و همه باید به سوی آن بروند و اگر اصل را نمی‌بینیم و به سایه پناه ببریم مثل این است که در تاریکی و سراب گام برداریم.
به گزارش فارس محمود امانی مدیر کل دفتر تألیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش نیز در سخنانی اظهار داشت: کتاب من زنده‌ام با شعار سازمان ما همخوانی دارد و حیات طیبه بخشی از زندگی است که انسان‌ها درجاتی از آن را در این دنیا به دست می‌آورند.
امانی افزود: جلسه امروز از دو جهت متفاوت است اول اینکه سخنران جلسه از یک تجربه زیستی خاص سخن می‌گوید و هر کسی در زندگی خود این فرصت را به دست نمی‌آورد و دومین تفاوت آن است که کسی که این تجربه را به دست آورده یک زن است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها