امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136020
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان اتوبوسرانی انگلیس در اعتراض به دستمزدهایشان، از امروز (دوشنبه) اعتصابی 24 ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان اتوبوسرانی انگلیس در اعتراض به دستمزدهایشان، از امروز (دوشنبه) اعتصابی 24 ساعته را آغاز می& zwnj;کنند.

شبکه خبری بی‌بی‌سی با انتشار این خبر نوشت، اتحادیه‌های کاری انگلیس که در ارتباط با شرکت اتوبوسرانی «تاور ترانزیت» هستتند، در ساعت 1 بعد از ظهر در شهر لندن، راهپیمایی اعتراضی خود را آغاز خواهند کرد.

رانندگان اتوبوس‌های 13 خط اتوبوسرانی شرق و شمال شهر لندن نیز در این اعتصاب مشارکت دارند. کارگران اعتصاب کننده خواستار تغییرات سریع و مناسب در پرداختی کارکنان اتوبوسرانی شدند که در طول 20 سال گذشته بدون تغییر بوده است.

یکی از سخنگویان این اتحادیه گفت، به دلیل مواجهه با مدیریتی که قصد پایین آوردن دستمزدها و بدتر کردن شرایط را دارد، تنها گزینه باقی مانده برای کارکنان ما اعتصاب بود. وی به شرکت اتوبوسرانی «تاور ترانزیت» پیشنهاد کرد با حضور در میز مذاکره به نیروهای خود احترام بگذارد.

اعتصاب روز دوشنبه کارکنان حمل و نقل اتوبوسرانی لندن در میانه تعطیلات کریسمس در حالی به وقوع پیوست که در طول روزهای گذشته شرایط بد جوی منجر به لغو پروازها در برخی شهرهای انگلیس، زیر برف ماندن خودروهای شخصی و عمومی در جاده‌های انگلیس و تعطیلی خطوط ریلی به دلایل فنی شده بود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها