امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136021
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خودزنی گروهک‌های تروریستی در سوریه وارد مرحله‌ای جدید شد و گروهک تروریستی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خودزنی گروهک‌های تروریستی در سوریه وارد مرحله‌ای جدید شد و گروهک تروریستی « جبهه النصره» در برابر تکفیری‌های داعش از حالت دفاعی به حالت هجومی در آمده است.

وبگاه خبری «تیار» لبنان، گزارش داد که تروریست‌های جبهه النصره در برابر گروهک تکفیری داعش اعلام جنگ کردند و بیان داشتند که تأخیر در حمله به داعش، سستی در قبال ریختن خون اهل سنت است.

اما با اعلام جنگ هم، «ابومالک التلی» یکی از امرای جبهه النصره در قبال گروهک تروریستی داعش سیاست بی طرفی خود را تغییر نداده است.

با وجود اینکه جبهه النصره تروریست‌های داعش را جزء خوارج می‌داند، ولی التلی همچنان ارتباط خود را با تکفیری‌های داعش حفظ کرده است.

هر کس که فعالیت گروهک تروریستی داعش را در مرزهای لبنان و سوریه دنبال کرده باشد، گمان می‌کند کسانی که پرچم‌های سیاه در دست دارند تا لبنان نیز گسترش خواهند یافت.

«ابومعاذ» که یکی از سرکرده‌های مشهور جبهه النصره است، در یک پیام صوتی، حمله شدیدی را علیه گروهک تروریستی داعش ترتیب داد و عناصر داعش را از خوارج دانست.

از سوی دیگر، «أبومصعب حفید البغدادی» نیز در صفحه توئیتر خود خطاب به عناصر جبهه النصره تأکید کرد که از تجربه «القصیر» (در سوریه) پند گیرند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها