امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136029
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «رفیع‎الله گل‎افغان» معاون مجلس سنای افغانستان امروز در جمع

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «رفیع‎الله گل‎افغان» معاون مجلس سنای افغانستان امروز در جمع خبرنگاران گفت: اعتماد مردم نسبت به دولت وحدت ملی کاسته شده و عدم معرفی کابینه روز بروز بر عمق این بی‌اعتمادی می‌افزاید.

گل‎افغان تصریح کرد: با توجه به برخی گزارش‎ها هم‎اکنون چانه‌زنی‎های زیادی روی وزرا در داخل دولت وجود دارد و با توجه به شرایط موجود، معرفی وزرا احتمالا تا چند هفته دیگر نیز عملی نگردد.

در همین حال، برخی اعضای شورای ملی افغانستان که قرار بود با «محمد اشرف‎غنی» رئیس جمهور و «عبدالله عبدالله» رئیس شورای اجرایی این کشور دیدار کنند، اعلام کردند که قادر به تعیین زمان برای دیدار با رئیس جمهور نشده‎اند.

«عرفان‎الله عرفان» معاون پارلمان افغانستان در این خصوص گفت: علیرغم تلاش‎های فراوان، اعضای شورای ملی قادر به تعیین زمان دیدار به اشرف‎غنی نشده است.

عرفان افزود: امیدواریم در جریان 2 روز آینده زمان دیدار با اشرف‎غنی را تعیین کرده و با وی در خصوص تشکیل کابینه گفت‎وگو شود.

وی در ادامه گفت: اعضای شورای ملی قادر به تعیین زمان دیدار با عبدالله عبدالله شده و قرار است امروز (دوشنبه) با وی دیدار کنند.

از تشکیل وحدت ملی افغانستان بشتر از 3 ماه می‎گذرد، اما کابینه این دولت تاکنون مشخص نشده است.

پارلمان افغانستان 10 روز پیش به دولت یک هفته مهلت داد تا تمام نامزدهای پیشنهادی را به مجلس معرفی کند، اما تاکنون هیچ فردی معرفی نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها