امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136036
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های فلسطینی نزدیک به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های فلسطینی نزدیک به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کردند & laquo;کمیته گذرگاه‌ها و مرزها» که از طرف حماس اداره می‌شود و یک دستگاه امنیتی در نوار غزه است امروز (دوشنبه) تمامی معابر بین مصر و اسرائیل را به دولت توافق ملی تحویل خواهد داد.

بنا به گزارش وبگاه خبری «قدس»، کمیته مذکور کارمندانش را به سازمان‌های دیگر منتقل خواهد کرد. این اقدام در راستای سفر امروز 8 تن از وزاری دولت توافق ملی از کرانه باختری به نوار غزه اعلام شد.

از سوی دیگر «نظمی مهنا» رئیس سازمان معابر و مرزها در تشکیلات خودگران فلسطین این اخبار را تایید نکرد و به خبرنگار وبگاه خبری قدس گفت: وزاری دولت توافق هم اکنون در غزه هستند و می‌توانید از آنها سوال کنید. مهنا افزود: اطلاعات دقیقی در این باره ندارم.

فتح و حماس در اردیبهشت ماه امسال (93) با یکدیگر آشتی کردند و در خردادماه دولت توافق ملی تشکیل شد. اما حماس همواره از کم‌کاری این دولت در قبال نوار غزه انتقاد کرده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها