امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136042
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقام ارشد نظامی روس از تقویت توان اتمی این کشور به عنوان اولویت مهم سال پیش روی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقام ارشد نظامی روس از تقویت توان اتمی این کشور به عنوان اولویت مهم سال پیش روی میلادی مسکو نام برد.

رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه اعلام کرد که برای نیروهای مسلح این کشور «آمادگی برای توسعه نیروهای اتمی استراتژیک، اولویتی اصلی است».

مقام ارشد نظامی روس بر اولویت اصلی بودن تقویت توان اتمی سه گانه شامل بمب افکن‌های استراتژیک، موشک‌های بالستیک بین قاره ای و زیردریایی‌های دارای موشک های بالستیک تاکید کرد.

«والری گراسیموف» همچنین اعلام کرد که به دلیل ماموریت‌های چندگانه مسکو در اقیانوس‌های جهان، ماموریتهای کشتی‌های روس در سال 2015 در مقایسه با 2013 بیش از 50 درصد افزایش خواهد یافت.

 وی در گفت‌وگو با شبکه «روسیا 24» تاکید کرد: «افزایش ماموریتهای کشتیهای نیروی دریایی به این دلیل خواهد بود که نیروی دریایی روسیه ماموریتهای چندگانه‌ای در اقیانوس‌های جهان دارد».

اظهارات این مقام ارشد نظامی در حالی مطرح شده که تنش‌های مسکو با کشورهای غربی در موضوع سوریه و به ویژه اوکراین همچنان ادامه دارد. در موضوع سوریه باید عنوان کرد که مسکو با دارا بودن پایگاه نظامی در شهر بندری طرطوس، از مدتها قبل در این کشور حضور نظامی داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها