امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136065
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 265
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نیمه خاموش» مجموعه‌ای است گفت‌وگو محور درباره مسائل ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نیمه خاموش» مجموعه‌ای است گفت‌وگو محور درباره مسائل مربوط به پایان جنگ و پذیرش قطعنامه که هنوز برخی از ابعاد آن برای مردم ایران روشن نشده است.

چرایی و چگونگی پذیرش قطعنامه 598 علامت سوال های فراوانی را پیش روی اذهان جستجوگر ملت ایران قرار می دهد که نیمه خاموش درصدد پاسخگویی به آنها از طریق گفت وگو با شخصیت ها و مدیران برجسته ایران در آن سال ها دارد.در قسمت های اول و دوم این مجموعه، موضوعاتی همچون حوادث روزهای ابتدایی حمله عراق به ایران، آزادی خرمشهر، ادامه جنگ و ورود ایران به خاک عراق به منظور تنبیه متجاوز مورد بررسی قرار گرفتند و در سومین قسمت نیز به چالش میان مسئولینِ در خصوص اداره جنگ پرداخته می شود.

پشتیبانی جنگ، مجمع عقلا، پرونده مک فارلین، حمایت های غرب و شرق از عراق، پذیرش قطعنامه 598 و ... از جمله موضوعاتی هستد که در مجموعه «نیمه خاموش» مورد بررسی قرار می گیرند.

طبق روال دیگر قسمت ها، مخاطبان مجموعه نیمه خاموش پای صحبت های هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی، محسن رضایی و سردار شمعخانی خواهند نشست.

این مجموعه از نریشن های مرتبط با تصویر نیز بهره می برد.

سلیم غفوری تهیه کننده و مصطفی حریری کارگردان این مجموعه هستند که سومین قسمت آن برای پخش از شبکه افق سیما در روز دوشنبه هشتم دی ماه ساعت 19.30 و تکرار آن روز بعد ساعت 15:30 در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها