امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136074
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیانیۀ مجمع ناشران انقلاب اسلامی به مناسبت نهم دی‌ماه 88 منتشر شد، در این بیانیه آمده؛ 5 سال از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیانیۀ مجمع ناشران انقلاب اسلامی به مناسبت نهم دی‌ماه 88 منتشر شد، در این بیانیه آمده؛

5 سال از حماسۀ مردم& zwnj;آفرین نهم دی‌ماه 88 که تا ابد در تاریخ انقلاب اسلامی، خواهد درخشید و راه انقلاب را روشن خواهد نمود، گذشت؛ روزی که در آن، همچون آغازین روزهای انقلاب پرشکوه اسلامی، مردم مؤمن، با شور انقلابی و شعور و غیرت عاشورایی، به میدان آمده و دست مستکبرین خارجی و ایادی داخلی آنان را از این مرز و بوم کوتاه کرده و امید آنان را ناامید ساختند.

نهم دی‌ماه، قطعاً یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب است که بار دیگر عمق ایمان مردم به اسلام و نظام اسلامی را از یک‌سو، و عیار خواص و کارگزاران آن را از سوی دیگر هویدا کرد.

نهم دی‌ماه، روزی است که ولایت‌مداری و قانون‌پذیری همگان، به‌ویژه فعالان سیاسی را در معرض آزمون قرار داد و اگرچه در نهایت مع‌الاسف عدۀ معدودی از این آزمون سربلند بیرون نیامدند، امّا باز هم پیروز اصلی این میدان، قاطبۀ مردم مؤمن و انقلابی بودند که دیگربار دست بیعت به ولیّ زمان خود سپردند و با این میثاق ده‌ها میلیونی خویش اجازه ندادند عنادِ عنودان و تردیدِ سست‌عنصران، کوچک‌ترین خدشه‌ای بر پیکرۀ استوار نظام و انقلاب بنشاند.

اکنون پس از سال‌ها، غبار فتنه فرونشسته و بر همگان عیان شده است که رمز پیروزی مردم در دفاع از جمهوریت نظام، راهبری توأم با حلم و حزم رهبر معظم انقلاب و پیوند ناگسستنی مردم با ولایت‌فقیه بود که در مقابل قانون‌ستیزی‌ها و رفتارهای هنجارشکنانه ایستادگی و از تمامیت جمهوری اسلامی حراست کردند.

قطعاً دوران پس از فتنه، دوران روشنگری است و هرچه آگاهی مردم بیشتر، دست دشمنان کوتاه‌تر می‌شود. اقشار مختلف جامعه نیز، هر کدام توانسته‌اند سهمی در این روشنگری و بصیرت‌افزایی ایفا نمایند. در این میان، ناشران جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی، به‌عنوان بخشی از جناح فرهنگی مؤمن، وظیفه‌ای خطیر و تعیین‌کننده بر دوش دارند و می‌توانند چونان همیشه با تولید آثار روشنی‌بخش، بر آگاهی‌های مردم افزوده و ایمان آنها را تعمیق نمایند. قدر مسلّم، آثار تولید شده توسط ناشران، نه‌تنها بر عموم مردم کشورمان تأثیری شگرف خواهد داشت، بلکه می‌تواند مورد استفادۀ دیگر دولت‌های اسلامی و ملت‌های مستضعف جهان نیز قرار گیرد.

مجمع ناشران انقلاب اسلامی، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطرۀ شهیدان فتنه، اعلام می‌دارد که فتنۀ 88، درسی بزرگ برای دوستداران انقلاب و پشیمانی بزرگ‌تری برای دشمنان نظام بود. هشت‌ماه دفاع مقدس مردم ایران در سال 88، تجربه‌ای تلخ ولی در عین حال بسیار گران‌بها بود که به اذن خداوند، نظام و انقلاب را برای مدتی مدید، واکسینه نمود و یقیناً فتنه‌گری و فتنه‌گران، تا همیشه، خط قرمز نیروهای انقلاب اسلامی خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها