امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136087
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،خود فیلمساز هم نسبت به ساخت چنین فیلمی ابراز امیدواری کرده است. لینکلیتر در یک مصاحبه تازه به پرسشی درباره تولید فیلم ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،خود فیلمساز هم نسبت به ساخت چنین فیلمی ابراز امیدواری کرده است. لینکلیتر در یک مصاحبه تازه به پرسشی درباره تولید فیلم تازه‌ای در این رابطه، جواب مثبت داده است.

به گفته این فیلمساز مستقل:«احتمال آن وجود دارد.ما دنیای یک کاراکتر را از دوران کودکی تا نوجوانی دنبال کردیم.کسی چه می داند،شاید قسمت دوم فیلم هم تولید شود.»

لینکلیتر در ادامه می گوید:«بیست سالگی از دوران خوب و جذاب زندگی هر آدمی است.می توان زندگی این شخصیت را در این سن و سال هم دنبال کرده و یک فیلم جذاب ارائه داد.»

با این حال،فیلم ساز در باره زمان شروع کار فیلم برداری صحبتی نکرده است.اگر وی برای کارگردانی قسمت دوم فیلم جدی باشد،باید کار تولید آن را سریعا شروع کند.

«پسر بچگی» یک درام شرح حال گونه در باره زندگی یک پسر بچه از سال های کودکی تا دوران نوجوانی وی است.لینکلیتر برای ساخت این فیلم حدود 13 سال وقت صرف کرد و بزرگ شدن این پسر بچه را با دوربین خود به نمایش گذاشت.

فیلم او سخت مورد توجه منتقدان سینمایی قرار گرفت و تا به حال،چندین انجمن منتقدان سینمایی در آمریکا جایزه بهترین فیلم سال را به آن داده اند.

این درام شرح حال گونه شانس بسیار زیادی برای دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم سال را دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار