امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136103
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 15 نفر از بانوان فرهیخته فرانسوی زبان از کشورهای الجزایر، تونس، فرانسه و سنگال به ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 15 نفر از بانوان فرهیخته فرانسوی زبان از کشورهای الجزایر، تونس، فرانسه و سنگال به منظور شرکت در دوره دانش افزایی مطالعات زنان و خانواده به دعوت اداره کل زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مدت یک هفته در ایران حضور یافتند و دقایقی پیش نیز از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بازدید کردند.

سیدنظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری طی گفت وگویی که با بانوان فرانسوی زبان در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; داشت، درباره تاریخچه پیروزی انقلاب اسلامی ایران و امام خمینی (ره) صحبت کرد و در پایان نیز به پرسش‌های بانوان فرانسوی زبان پاسخ گفت.

وی در این نشست عنوان کرد: یک آرزویی دارم، ای کاش ما می‌توانستیم به جای زبان فرانسه به زبان عربی با شما صحبت کنیم، چرا که روزگاری این زبان ، زبان علم و تمدن ما بود بسیاری از فلاسفه سرزمین‌های اسلامی از اندلس تا اندونزی به زبان عربی صحبت می‌کردند. در همین ایران که امروز فارسی صحبت می‌کنیم زبان عربی ، زبان علما و فرهیختگان بوده است.

در پایان مراسم بانوان فرانسوی زبان از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بازدید کردند.

مشروح گفت‌وگوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بانوان فرهیخته فرانسوی زبان به زودی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار