امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13614
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 137
محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، برنده انتخابات روز جمعه را مردم ایران دانست و اظهار داشت: نظام و انقلاب اسلامی برندگان ...

محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، برنده انتخابات روز جمعه را مردم ایران دانست و اظهار داشت: نظام و انقلاب اسلامی برندگان مشارکت وسیع مردم در انتخابات هستند که باید قدر دانسته شود.

وی با بیان اینکه حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری در انتخابات روز گذشته محقق شده است، افزود: باید به این مردم و ولی فقیه برای تحقق این هدف بزرگ تبریک گفت.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به امنیت و سلامت انتخابات برگزار شده در ایران اشاره و تصریح کرد: باید از همه برگزارکنندگان انتخابات اعم از مجری، ناظر و برقرار کنندگان امنیت برای این برگزاری باشکوه تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: انتخابات روز جمعه بیانگر صداقت و سلامت مسئولان برگزاری آن است که باید به طور جد از آنها تقدیر کرد.

علیمردانی اضافه کرد: بدون شک مشارکت گسترده مردم در انتخابات 24 خرداد عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را افزون و به اعتبار بین‌المللی آن خواهد افزود.

وی به لبیک مردم ایران به بیانات مقام معظم رهبری در انتخابات اشاره و تصریح کرد: مردم با این لبیک حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری فقط یک‌نفر رای می‌آورد، ادامه داد: هر کس که موفق به کسب رای مردمی شود باید قدر‌دان این اعتماد مردم باشد و به صورت خالصانه برای آنها تلاش و خدمت کند.

وی با تاکید بر اینکه لفظ برنده و بازنده در انتخابات مفهومی ندارد، ادامه داد: باید از همه کاندیداها برای این حضور تقدیر شود.

علیمردانی بر لزوم ایجاد فرهنگ قانون پذیری در جامعه برای پذیرش نتایج انتخابات تاکید کرد و گفت: این موضوع به استفاده برندگان از ظرفیت کشور در اداره کشور کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: کسانی که موفق به کسب آرای مردم شده‌اند، باید از ظرفیت همه نیروهای موجود در اداره کشور استفاده کنند.

انتهای پیام/73004/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار