امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13615
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 85
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی، دریادار دوم سیاوش جره معاون عملیات نیروی دریایی ارتش، با اعلام این خبر گفت: کارکنان ناوگروه بیست و ششم نیروی ...

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی، دریادار دوم سیاوش جره معاون عملیات نیروی دریایی ارتش، با اعلام این خبر گفت: کارکنان ناوگروه بیست و ششم نیروی دریایی ارتش همگام با آحاد ملت ایران در بیست و چهارم خردادماه به تکلیف شرعی و وظیفه اجتماعی خود عمل کرده است و پس از حضور در لنگرگاه شهر بندری مسقط کشور عمان پای صندوق رای رفتند و کاندیدای مورد نظر خود را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کردند.

وی افزود: با توجه به اهمیت حضور ناوگروه در منطقه گشت، نزدیکترین کشور به منطقه ماموریت کشور عمان بود که با هماهنگی‌هایی که با سفارت و وابسته نظامی جمهوری اسلامی ایران در عمان صورت گرفت صندوق سیاری توسط یک فروند یدک‌کش جهت اخذ آرای کارکنان ناوگروه به لنگرگاه اعزام شد و در حضور سفیر و وابسته نظامی ایران در عمان انتخابات صورت گرفت.

دریادار دوم جره تصریح کرد: ناوگروه بیست و ششم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن جمهوری اسلامی ایران الوند و ناو پشتیبانی-رزمی بندرعباس در دوازدهم خرداد به منظور تامین امنیت خطوط مواصلاتی و کشتیرانی به شمال اقیانوس هند و خلیج عدن اعزام شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها