امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136151
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) در تذکری شفاهی، با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی اظهار داشت:‌ امروز روز فراموش نکردن است و فراموش نمی‌کنیم که فتنه‌گران چه فشاری بر معیشت مردم وارد کردند و فراموش نمی‌کنیم فقط کسانی رأی مردم را دارای اعتبار می‌دانند که به نفعشان باشد.

نماینده تهران در مجلس خاطرنشان کرد: فراموش نمی‌کنیم که شورش علیه جمهوریت این کشور که صدها هزار نفر برای آن خونشان را دادند و فراموش نمی‌کنیم کسی را که خود را نماینده جنبش سبز می‌دانست و با حضور در آمریکا با سناتورها ارتباط گرفت و تقاضای تحریم علیه ملت ایران را مطرح کرد و می‌گفت ایران را تحریم کنید تا حکومت در مقابل خواسته‌های شما سر تعظیم فرود آورد.

وی افزود: ما فراموش نمی‌کنیم آقازاده‌ای را که مرتب به انگلیس رفت و آمد کرد و تقاضای تحریم علیه ایران را مطرح کرد و این تقاضا را به آنها قبولاند، متأسفانه افرادی که خود را استاد دانشگاه می‌دانند صنعت هسته‌ای را غیرضروری قلمداد می‌کنند، خدا می‌داند که این افراد با نام استاد چه درس‌هایی را به جوانان کشور می‌دهند و خود را استاد سیاسی می‌دانند. احتمالا رشته علوم سیاسی با گرایش وادادگی را تدریس می‌کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در بخش دیگر از سخنانش با بیان اینکه دولت از عدم قبول اعداد از سوی مردم ناراحت است، گفت: می‌گویند چرا آمار بانک مرکزی را قبول نمی‌کنند اما سوال این است که مگر در گذشته هم آمار بانک مرکزی را قبول کردیم، آیا بانک مرکزی آمار نمی‌داد و شما آن را دروغگو نمی‌خواندید؟ مگر شما آمار مرکز آمار را دروغ نمی‌پنداشتید پس چرا اکنون برآشفته شدید؟

بذرپاش در پایان تصریح کرد: چرا در مقابل بی‌قانونی مقاومت کرده و معترضان را به شکایت حواله می‌دهید و منکر برداشت غیرقانونی می‌شوید؟ آقای رئیس جمهور! زمانی که ما در حال برگزاری مانور بزرگ توسط ارتش جمهوری اسلامی هستیم ، می‌گویید برد موشک برای ما اقتدار نمی‌آورد، پس حتما عکس یادگاری با جان‌ کری تولید احترام می‌کند که اگر اینگونه بود نتانیاهو مقتدرترین فرد دنیا بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها