امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136176
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، خسرو صادق نیت ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس بحث و بررسی انجام شده در جلسه امروز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، خسرو صادق نیت ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس بحث و بررسی انجام شده در جلسه امروز کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای استان تهران و نظر به نتایج بررسی میزان آلودگی هوای تهران طی روزهای اخیر و پیشنهادهای صورت گرفته برای روزهای آتی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کلیه مصوبات این کمیته را مورد تأیید قرار می دهد.

وی یادآور شد: تعطیلی مدارس به عنوان یکی از راهکارهای لازم در صورت تشدید آلودگی هوا مدنظر قرار خواهد بود.

بر اساس این گزارش، همچنین بر اساس اعلام مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت بر اساس اطلاعات دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا در شهر تهران که در ساعت 8 امروز دریافت شده است، شاخص کیفیت هوا 175 و آلاینده اصلی ذرات معلق(PM2.5)  است.

بنابر اعلام این مرکز در این شرایط، کیفیت هوا ناسالم است و افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب ورزند و همچنین افراد دیگر نیز باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها