امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136180
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 230
آقای محسنی اژه‌ای می‌گفت که به یکی از سران فتنه گفتیم آرا را دوباره حساب می‌کنیم ولی وی با لجبازی می‌گفت: من رئیس‌جمهور ...

آقای محسنی اژه‌ای می‌گفت که به یکی از سران فتنه گفتیم آرا را دوباره حساب می‌کنیم ولی وی با لجبازی می‌گفت: من رئیس‌جمهور هستم و باید انتخابات باطل شود. البته خود سران فتنه می‌دانستند تقلب نشده اما با لجبازی ادعای تقلب را مطرح می‌کردند

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی بعد از ظهر امروز با حضور در مسجد امام خمینی(ره) دانشگاه شهید چمران اهواز، با اشاره به قسم‌های خداوند متعال در قرآن کریم اظهار داشت: خداوند در آیات مختلفی به مقاطع مختلف شبانه‌روز قسم خورده و این نشان از اهمیت زمان دارد. نباید عمر خودمان را هدر دهیم.

وی افزود: باید در ازدواج کردن سریع‌تر عمل کنیم،‌ به‌نظر من سن ازدواج سن دبیرستان است و باید مسئولان مشکلات و موانع ازدواج جوانان را رفع کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور عنوان کرد: نماز راه رفع مشکل غفلت است. سومین نیاز انسان پس از اکسیژن و آب نیاز به ازدواج است و باید در ازدواج نگاه‌مان به مدرک تحصیلی اشخاص نباشد.

قرائتی بیان کرد: ازدواج آسان است اما رسم و رسومی برای خودمان ساخته‌ایم که ازدواج را سخت می‌کند. چه‌کسی می‌گوید سربازی و مدرک تحصیلی مانع ازدواج است. مدرک تحصیلی دلیل تفاهم زوجین نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال 88 گفت: وقتی یکی از سران فتنه کاندیدای ریاست جمهوری شد به آیت‌الله جنتی گفتم: "این شخص در زمان نخست وزیری با مقام معظم رهبری زاویه داشته است" وی در پاسخ به بنده گفت: "همین حرف‌ها را خدمت مقام معظم رهبری مطرح کردم که ایشان فرمودند: بین من و خدای خودم حجتی ندارم که بگویم کاندیدا نشود".

رئیس ستاد اقامه نماز کشور تصریح کرد: آقای محسنی اژه‌ای می‌گفت که به یکی از سران فتنه گفتیم آرا را دوباره حساب می‌کنیم ولی وی با لجبازی می‌گفت: من رئیس‌جمهور هستم و باید انتخابات باطل شود. البته خود سران فتنه می‌دانستند تقلب نشده اما با لجبازی ادعای تقلب را مطرح می‌کردند.

برچسب ها:
آخرین اخبار