امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136193
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی 20 دانشگاه کشور به مناسبت یوم الله نهم دی بیانیه صادر کردند. متن این بیانیه

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی 20 دانشگاه کشور به مناسبت یوم الله نهم دی بیانیه صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

« کاسبان رفع حصر خوب می‌دانند که در صورت مجازات این دو نفر به استناد مواد 286 و 287 قانون مجازات اسلامی چوبه دار در انتظارشان است. آیا نشر اکاذیبی همچون تقلب و 8 ماه به جان هم انداختن و دودسته کردن ملت و میدان دادن به عناصر منافقان و ضدانقلاب چیزی جز اقدامی در راستای افساد فی‌الارض است؟ آیا نشر اکاذیبی همچون اتهام زنی به نظام در زمینه شکنجه و تجاوز به زندانیان یا تهمت وارد کردن به نهادهای مختلف حکومت مشمول این مواد قانونی نمی‌شود؟

نهم دی بار دیگر از راه می‌رسد و یاد و خاطره هشت ماه دفاع مقدس ملت ایران در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های فتنه گران داخلی و مستکبرین خارجی در خاطره‌ها زنده می‌شود. هنوز با گذشت چند سال هربار پرده‌ی دیگری از پشت‌صحنه فتنه 88 کنار می‌رود و ابعاد پیچیده‌تری از آن برملا می‌شود.

سال‌ها باید بگذرد و قلم‌ها و اندیشه‌های جدیدی به صحنه بیایند و هرکدام دریچه‌ای از فتنه سال 88 را بررسی کنند تا مشخص شود خداوند متعال با عنایت ویژه خود و همراهی و بصیرت ملت چگونه این کشور را حفظ نمود و نگذاشت خللی بر ارکان نظامی وارد شود که حاصل تحمل و مشقت‌های فراوان پدران این سرزمین در بی دادگاه‌های رژیم ستم‌شاهی و خون پاک جوانان وطن در هشت سال جنگ تحمیلی بود.

نهم دی‌ماه سالروز فرونشستن گردوغبار فتنه و دمیدن آفتاب این حقیقت بود که  آنچه فتنه گران داخلی با همکاران خارجی‌شان هدف گرفته‌اند دو رکن این نظام یعنی جمهوریت و اسلامیت و مقدسات مکتب ما خصوصاً مکتب عاشوراست که درسی جز مقاومت و هیهات من الذله به ما نمی‌آموزد.

حماسه 9 دی این حقیقت را بر ما ثابت کرد که ملت بر سر ارزش‌های خود همچون اسلام، عاشورا، امام(ره) و انقلاب و ولایت‌فقیه تا آخرین نفس ایستاده‌اند و هیچ‌گاه در دفاع از آن فروگذاری نخواهند کرد.

نهم دی‌ماه روز تجلی و اثبات بصیرت مردمی بود که از نخست ابعاد فتنه امریکایی انگلیسی88 را شناخته بودند و با پایان سکوت آنانی که همچنان در تشخیص حق و باطل سردرگم بودند همراه شد تا همگان فریاد بلند خویش را چون پتکی بر سر فتنه گران و ضدانقلاب بکوبند و رویای دولت‌هایی که سی و اندی سال است برای به زیرکشیدن پرچم نهضت جهانی اسلام به علمداری انقلاب اسلامی و شخص حضرت امام خامنه‌ای(حفظه الله) ثانیه‌شماری می‌کنند  به کابوس تبدیل گردد تا دولتمردانشان با خیال خام خلل بر این نظام مقدس به گور روند.

نهم دی هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود و در امتداد تاریخ به‌عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت سینه‌به‌سینه و نسل به نسل حفظ خواهد شد و از آن پاسداری می‌شود. متأسفانه بعد از حرمت‌شکنی‌های روز عاشورا، سران فتنه و عوامل آن مسیر خود را به‌طور کامل از انقلاب و مردم جدا کردند و راه ناصواب خویش را ادامه دادند تا آنجا که رسماً و علناً پرچم طغیان بر ضدانقلاب اسلامی را بر دست گرفتند و اندک عناصر فریب‌خورده خویش را به خیابان‌ها خواندند که بار دیگر با فریاد رسای ملت و مشت محکم آن روبرو شدند و از آن زمان تاکنون نیز در توهم خویش به سر می‌برند.

این دو با توبه و انابه قهر ابدی کردند و شاید خداوند متعال به سبب رفتارهای زشت این دو نفر علیه نظام اسلامی و ولایت‌فقیه و به جان هم انداختن مردم فرصت توبه و بازگشت را از اینان سلب کرده است.

متأسفانه این روزها شاهد آن هستیم که عده‌ای از حامیان فتنه دم از رفع حصر و غیرقانونی بودن آن می‌زنند و کاسب‌کارانه برای آزادی این دو نفر تلاش می‌کنند.

هرچند این دو تن در حصر و غیر حصر در پیشگاه اذهان مردم محکوم هستند و به تاریخ پیوسته‌اند اما بدیهی است آنچه امروز در حق میرحسین موسوی و مهدی کروبی انجام می‌گیرد جز لطف و مرحمت نظام جمهوری اسلامی چیز دیگری نیست که امری مسبوق به سابقه است و همواره برای مخالفان این نظام انجام می‌گرفته است.

 آیا ترغیب و تحریک عده‌ای به تخریب اموال عمومی و خصوصی و آتش زدن درودیوار شهر و ساختمان‌های دولتی و شخصی، معاونت در این امور محسوب نمی‌شود؟ آیا اخلال در نظم عمومی و خسارت‌های عمده واردکردن به اموال و نفوس مردم افساد فی‌الارض نیست؟

آیا توهم الگوبرداری خیزش‌های منطقه از شورش‌های چندماهه در کف خیابان‌های تهران و فراخواندن باقی‌مانده عناصرشان به شورش علیه نظام چیزی جز بغی و قیام علیه حکومت اسلامی است که مشمول ماده 287 قانون مجازات اسلامی می‌شود. خطاب ما به کاسبان رفع حصر و حامیان دادگاه سران فتنه این است که دونفر درحصر درصورت دادگاهی شدن مجازاتی جز اعدام نخواهند داشت.

بار دیگر ضمن تبریک ایام‌الله نهم دی‌ از ملت شریف ایران و مسئولان می‌خواهیم که در هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن خاطره این روز تلاش کنند و بار دیگر بصیرت خود را به نمایش بگذارند و میثاق دوباره امت و ولایت که سد نفوذناپذیری در برابر دشمنان داخلی و خارجی است را تجدید کنند.»

دانشگاه‌های:

1)    دانشگاه شهید رجایی

2)    دانشگاه آزاد تهران غرب

3)    دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

4)    دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران

5)    دانشگاه بوعلی همدان

6)    دانشگاه صنعتی همدان

7)    دانشگاه دولتی خلیج فارس

8)    دانشگاه دولتی علوم پزشکی

9)    دانشگاه آزاد عالی شهر واحد بوشهر

10)    دانشگاه دولتی بیرجند

11)    دانشگاه آزاد بیرجند

12)    دانشگاه صنعتی بیرجند

13)    دانشگاه دولتی کردستان

14)    دانشگاه علوم پزشکی کردستان

15)    دانشگاه آزاد سنندج

16)    دانشگاه دولتی نوشیروانی بابل

17)    دانشگاه دولتی تبریز

18)    دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز

19)     دانشگاه آزاد تبریز

20)    دانشگاه صنعتی سهند تبریز

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها