امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136195
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 31
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با فرارسیدن سالروز قیام مردم انقلابی در نهم دیماه جامعه اسلامی مهندسین بیانیه‌

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با فرارسیدن سالروز قیام مردم انقلابی در نهم دیماه جامعه اسلامی مهندسین بیانیه‌ ای را منتشر کرد.

مشروح این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت سالروز حماسه تاریخی نهم دی ماه

کتاب تاریخ انقلاب اسلامی مملو از برگ های حماسه های ملتی بزرگ است که با بصیرت و بینش همواره از کیان خویش دفاع نموده اند . حماسه بزرگ نهم دی ماه 88 برگ زرینی در این کتاب قطور است . روزی که دیگر بار پیوند امت و امام تجلی نمود تا چشم طمع دشمنان را کور کند . پس از ماه ها و هفته ها که کشور عزیزمان درگیر فتنه ای برنامه ریزی شده و هدفمند بود و آتش آشوب و فتنه جان این کنام شیران و دلیران را می سوزاند، ملت سرافراز ایران حماسه ای را رقم زد که دوست و دشمن را به شگفتی واداشت . ابعاد این حماسه تاریخی آنقدر گسترده بود که حتی بوق های استکبار که همواره در تنور آشوب می دمیدند نتوانستند بر بزرگی این حماسه چشم ببندند. دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان با نظاره صحنه های شورانگیز حضور ملت قهرمان ایران اشک شوق ریختند و تاریخ، عظمت این حماسه را با افتخار بر صفحه کتاب انقلاب نوشت .

نهم دی ماه جلوه تمام عیار بصیرت و بینش ملت انقلابی ایران زمین بود . به راستی باید روزی می رسید تا شعار همیشگی این ملت که "ما اهل کوفه نیستیم،علی تنها بماند" جلوه گر شده و مصداق عینی یابد . باید روزی می آمد تا فریاد "لبیک یا حسین" در دفاع از ساحت اباعبدالله الحسین علیه السلام تجلی یابد .

آری نهم دی ماه به فرموده رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.

نهم دی ماه حماسه ای جاویدان است و همواره زنده و فراموش ناشدنی است همچنانکه فتنه سال 88 هرگز فراموش نخواهد شد . آنها که می پندارند موضوع فتنه تمام شده و به تاریخ پیوسته است و اکنون وقت فراموشی و گذشت است ، چه ساده انگارانه دل به سراب بسته اند!! مگر می توان فتنه ای را که اساس انقلاب و نظام را نشانه رفته بود فراموش کرد؟!مگر می توان جفایی را که در حق این ملت و انقلاب شد فراموش گرد؟! این ملت و این انقلاب همواره آماج دشمنی ها و عداوت ها هستند و تا پافشاری ملت بر اصول و دستاوردهای انقلاب و راه امام و رهبری است کینه دشمنان پایان نمی پذیرد. حرمت شکنی ها و کینه توزی ها تا آنجا جلو رفت که حتی به ساحت مقدس حضرت ثارالله نیز در روز عاشورا حرمت شکنی شد!! حاشا و کلّا که این ملت فراموش کند که چگونه فریب خوردگان و سران فتنه، دشمنان این مرز و بوم را برای نابودی انقلاب اسلامی به طمع انداختند ....

جامعه اسلامی مهندسین ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه، با دعوت از آحاد ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشور در آیین‌های گرامیداشت حماسه ماندگار و الهام‌بخش 9 دی، اعلام می دارد که همراه و همگام با ملت شهید‌پرور ایران اسلامی و نیروهای مدافع انقلاب و میهن اسلامی و با الهام از حقایق و عبرت‌های تاریخی به ویژه فتنه سال 88 همچنان پرچم بصیرت و ولایتمداری را برافراشته نگاه‌ خواهد داشت و تحت منویات ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای آماده حمایت و پشتیبانی‌ از ارزشها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضور به هنگام در تمامی عرصه‌ها و مهیای خلق حماسه‌های تاریخ ساز و افتخار آمیز در مصاف با دشمنان داخلی و خارجی می باشد.

والسلام علی من اتبع الهدی

جامعه اسلامی مهندسین»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها