امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136197
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 134
محمد کریم عابدی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حماسه مردمی ...

محمد کریم عابدی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حماسه مردمی نهم دی ماه اظهار داشت: موضوع فتنه 88 به حدود سه دهه قبل بازمی‌گردد و دشمنان در دولت اصلاحات بود که فکر می‌کردند می‌توانند به خواسته‌های خود در ایران برسند و همان طور که همگان می‌دانند بسیاری از وزرای دولت اصلاحات و نمایندگان مجلس در آن دوره، مهره‌های اصلی آمریکا و انگلیس بودند و امروز در سازمان‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی عضو هستند.

وی افزود: در جریان فتنه 88 نباید نقش تعدادی از خواص را که ملت نسبت به خود بدهکار می‌دانند، نادیده گرفت و مصاحبه‌هایی که برخی خواص انجام می‌دادند و مبنی بر اینکه بوی دود استشمام می‌شود، از این جمله است.

نماینده مردم طبس در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: میرحسین موسوی افسر عملیات فتنه در داخل کشور بود و رهبری و مدیریت این جریان در داخل بر عهده کس دیگری بود و افراد در جریان فتنه را تعداد 10 یا 20 درصد افرادی که رأی دیگری داشتند به کف خیابان‌ها کشاند.

عابدی تصریح کرد: من در ایام فتنه مصاحبه‌ها و مواضع صحیحی را در قبال فتنه و فتنه‌گران داشتم و در مورد اینکه چه کسی مدیریت فتنه را برعهده دارد اظهارنظر کردم، آقایان با مهره‌هایی که در اختیار داشتند به مدعی‌العموم فشار وارد کردند و من به دادگاه فراخوانده شدم که در نهایت رأی قاضی (مدیر خراسانی) در خصوص اظهارات من این بود که تخلفی صورت نگرفته و اظهارات در راستای ایفای وظایف نمایندگی بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها