امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136204
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 94
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز و طبق نامه‌ای واصله از وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه باید بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگروهی تحت عنوان فرهنگ و تربیت بدنی در این وزارتخانه تشکیل شده و یک نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در آن حضور داشته باشد در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
وی افزود: بر این اساس بیژن نوباوه رئیس کارگروه ورزش کمیسیون به عنوان نماینده کمیسیون فرهنگی در کارگروه فرهنگ و تربیت بدنی وزارت ورزش و جوانان انتخاب و به این وزارتخانه معرفی خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز کلیات لایحه بودجه سال 94 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه کاری کمیسیون که به صورت مکتوب در اختیار کمیسیون قرار گرفته بود در اینباره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار