امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136214
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 25
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مصوبه اخیر ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مصوبه اخیر کمیته مواقع اضطراری آلودگی هوا در مورد آلودگی هوای تهران گفت: دلیل عمده آلودگی هوای تهران بنزین‌های آلوده است و ما شاهد هستیم که سلامت مردم تحت‌الشعاع تسویه‌حساب‌های سیاسی برخی از مسئولین قرار می‌گیرد.
وی افزود: موضوع توزیع بنزین‌های آلوده یکی از نکات مهم در بحث آلودگی هواست و ما شاهد پاسکاری موضوع آلودگی هوا از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هستیم که موضوع را به گونه دیگری مطرح می‌کند.
عضو مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای تهران یکی از مطالبات اولویت‌دار مردم از مسئولان است، روزانه مرگ‌های خاموش بر اثر آلودگی هوا و بیماری‌های قلبی ناشی از آن هزینه‌های زیادی را به دستگاه‌ها تحمیل می‌کند.
آلیا خاطرنشان کرد: در مورد آلودگی هوا باید تصمیمات اساسی در کمیته مواقع اضطراری آلودگی هوا اتخاذ شود و آنچه که در جلسه اخیر این کمیته به تصویب رسید یک تصمیم موقت و در واقع یک مسکن بود.
وی در پایان گفت: اگرچه در برخی مواقع و برای خروج از شرایط اضطراری تصمیمات کوتاه مدت و موقتی لازم است اما آلودگی هوا بویژه در تهران نیازمند تصمیمات و اقدامات میان مدت و بلند مدت مسئولان در این خصوص است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها