امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136220
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب بمناسبت نهم دی‌ماه بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: 9 دی اثبات کننده

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب بمناسبت نهم دی‌ماه بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است:
9 دی اثبات کننده مردمی‌ترین نظام جهانی جمهوری اسلامی ایران است که مستحکم‌ترین پشتوانه آن ملت آن با استراتژی حضور مستمر در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها با محوریت و تبعیت از ولایت فقیه می‌باشد.

این بیانیه می‌افزاید: 9 دی نمونه بارز و مصداق تاریخی مدیریت معنوی رهبری عزیز و بصیرت و بیداری ملتش است. هنگامه‌ای که تمام استکبار و دشمنان جهانی چشم طمع به ویرانی و تاراج این کشور و ملت همیشه سربلندش داشتند با لبیک ملت هوشیار و موقعیت شناس از مقتدای خود تمام نقشه‌های شوم خائنین را خنثی نموده و تاریخ انقلاب را برای بشریت معاصر و تاریخ آینده پرافتخارتر نموده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت فهیم ایران فتنه سال 1388را همانند انقلاب 57 از یاد نخواهد برد و می‌دانند زخم‌خوردگان و سیلی خوردگان فتنه 88 همواره پی فرصت برای ضربه زدن به نظام ولایت و ملتند و در این اهداف شوم خود از هیچ همت و تلاشی دریغ نخواهد کرد و با توجه به مقتضیات مهندسی‌های متفاوت دارند از جمله اینکه وارد کردن اعوان و انصار فتنه‌گر خویش در چرخه خدمتگزاری کشور از کارشناسی به بالا و نیز به عصبیت کشاندن مبارزه با جذب و بکارگیری فتنه‌گران و حذف مبارزان با فتنه‌گران از حوزه‌های غیرسیاسی و غیر حکومتی از جمله درگیری‌های شخصی و حقوقی و جزایی و پرونده‌سازی‌های مستند سازی جعلی و غیره برای حذف مبارزان با فتنه‌گر از چرخه اعتبار و اعتماد و خدمتگذاری به نظام مقدس اسلامی هستند.

در این بیانیه تصریح شده است: اینجاست که تمام نخبگان و رسانه‌ها و مسئولین قضایی، سیاسی، امنیتی و نظامی و انتظامی کشور باید به هوش باشد که فتنه‌گران و جریان انحرافی هرگز آرام و ساکت ننشسته و پیوسته با مهندسی‌های متناسب با ایام متفاوت در پی حذف عاشقان ولایت و خادمان ملت هستند. خصوصا اینکه مجلس آینده بسیار مجلس مهمی خواهد بود لذا استراتژی حذف و پرونده سازی علیه نیروهای اصیل ولایی و انقلابی از مهمترین استراتژی‌های گروه مارقین و ناکثین و قاسطین زمان همان سیلی خوردگان 9 دی است. جبهه اصولگرایان اصلاح طلب ضمن این هشدار بسیار محکم و ضرورتی غیرقابل انکار، یوم الله 9 دی را گرامی داشته و تبریک عرض می‌نماید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها