امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136224
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی با حضور حجت‌الاسلام محمدی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی با حضور حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در وزارت اطلاعات برگزارشد.
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در این مراسم با اشاره به فتنه 88 که توسط آمریکا و ایادی استعمار و فریب خوردگان داخلی درکشور رخداده بود، گفت: 
فتنه خطرناکی که توسط استکبار و در رأس آن آمریکا و عده‌ای قدرت طلب و فریب خوردگان داخلی برای این کشور رخداد با حضور حماسی، بی‌بدیل و همت مردانه مردم و تدبیر مقام معظم رهبری خاتمه پیدا کرد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: این مردم ما تحمل توهین به حضرت ابا عبدالله(ع) ، آتش زدن مسجد وجسارت و هتک حرمت به عکس امام راحل(ره) که این انقلاب را هدایت و این نظام را و فرهنگ شهادت و ایثار را در این کشور زنده کرد ندارند.
وی گفت: ما هرچه داریم ازامام امت (ره) است او بود که کمر طاغوت را شکست و اسلام را درکشور ایران زنده کرد شما در هیچ جای دنیا کشوری را نمی‌یابید که برمبنای اسلام اداره شود.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه گفت: شما عزیزان با گرفتن لقب زیبای سربازان گمنام امام زمان(عج) که این لقب را هم از دو لب مبارک امام راحل خارج و بر شما انتصاب دادند، همه، مؤمن، متدین،ارادتمند به مقام معظم رهبری هستید و من این را با تمام وجود حس میکنم و مسئولیت اطلاعات کشور بسیار عظیم است شما باید برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایت خداوند تلاش کنید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها