امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136229
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 42
حسن حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران و اینکه علی کریمی هم از جمع کادر ...

حسن حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران و اینکه علی کریمی هم از جمع کادر فنی تیم ملی کنار رفت، اظهار داشت: در این سال‌ها هیچ کس در جایگاه خود قرار ندارد و مسئولان فدراسیون بر اساس ضابطه انتخاب نمی‌شوند بلکه بر اساس رابطه انتخاب شده‌اند. کسانی که در فدراسیون حضور دارند هیچ سوابق فوتبالی ندارند و معلوم نیست با چه کارنامه‌ای در فدراسیون کار می‌کنند. آنها کار خود را بلد نیستند و همین مسائل باعث می‌شود چنین مسائلی پیش بیاید.
وی در خصوص بخشیدن 4 بازیکن که با مشکل سربازی روبرو بودند، تصریح کرد: قانونی وجود ندارد و اصلا هم توجهی به آن نمی‌شود. با این مسئله می‌شد خیلی منطقی‌تر برخورد کرد. چند ماهی را برای بازیکن در نظر بگیرند و هنگامی که در اردوهای تیم ملی شرکت می‌کنند مشکلی به وجود نیاید اما با این مسئله هم خوب برخورد نشد.
سرمربی اسبق تیم ملی در خصوص اینکه کی‌روش با به وجود آوردن حواشی به دنبال راه در‌رو از عدم نتیجه‌گیری تیم ملی است، گفت: کی‌روش مربی حرفه‌ای است و بلد است چه کاری انجام دهد. او وقتی احساس می‌کند که تیم نمی‌تواند نتیجه بگیرد و به هیچ وجه موفق نمی‌شود از این موارد استفاده می‌کند تا پس از عدم نتیجه‌گیری چنین مواردی را مطرح کند.
وی افزود: فدراسیون فوتبال به اندازه وزن او به وی پول داده است. مسئولان فدراسیون باید آنقدر باکلاس باشند که کی‌روش زیر دست آنها کار کند. نه اینکه کی‌روش برای آنها تعیین تکلیف کند. علی کریمی آنقدر فرد بزرگی است که می‌توانست 15-20 درصد موفقیت تیم را رقم بزند اما این حاشیه‌ها تنها فقط به خاطر راه دررو است. فدراسیون هم بی‌دست و پاست و کاری بلد نیست در این زمینه انجام دهد.
حبیبی در مورد اینکه آیا معتقد است تیم ملی در جام ملت‌های آسیا نتیجه نمی‌گیرد،‌گفت:‌ما نباید نتیجه بگیریم اگر نتیجه بگیریم بر اساس شانس بوده است. زیرا اقدامی انجام نداده‌ایم که بخواهیم موفق باشیم. به شخصه خجالت می‌کشم در محافل بگویم فوتبالیست بودم. غرور ما شکسته است چه برسد به نوجوانان و جوانان این مرز و بوم اما امیدوارم تیم نتیجه بگیرد تا شرایط از این بدتر نشود. چه تیم نتیجه بگیرد و چه نگیرد مسئولان نقاط ضعف را متوجه نمی‌شوند پس بهتر است این سرخوردگی کمتر شود.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها